Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ze soukromí Nemá jasno

Kopřivová řekla, co chystá na Vánoce. Jágr mít radost asi nebude

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Fanoušci i nadále marně čekají, kdy a jestli vůbec se Jaromír Jágr vrátí do zápasů. Stále totiž zůstává jen jako konzultant na střídačce kladenských Rytířů. Pomalu však na hokej zapomíná a ladí se na vánoční atmosféru. Jeho přítelkyně Veronika Kopřivová řekla, jak budou tento krásný čas trávit. A radost slavné osmašedesátce asi neudělá...

Vánoce jsou pro mnohé opravdu jedním z nekrásnějších ročních období. Ne však pro všechny. A třeba Veronika Kopřivová je v lásce úplně nemá. "Děsí mě to slovo ‚vánoční‘, přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce/Silvestra bude, zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou," uvedla Kopřivová na sociální síti.

 

 

Jarda si tak asi cukroví a vánoční pohody moc neužije. "Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají vánoční náladu a vánoční dekorace, tak se cítím blbě, ale snad v tom nejsem sama," pokračovala Veronika.

 

Budou to pro Jágra vydařené Vánoce? Kdo ví. Jak to během svátků bude, to asi všechno určí právě Veronika. Nakonec možná ani nebudou spolu. "Všude začíná bejt plno lidí a to mě dost stresuje. Jsem celkem introvertní asociál, takže co půjde, nakoupím přes internet," dodala Kopřivová.

 

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová na instagramu:

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   10:35

   Kart Grand Prix Le Mans

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

   11:30

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   10:40

   Cyklomagazín (3)

   10:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   Glemmride 2019

   12:30

   Infinite Trail

Celý Program