Aktualizováno 21.1. 2017 19:38
UFC Využitá možnost

Kopanec za kopanec! Rozhodčí se pomstil tlouštíkovi z UFC

Roy Nelson
Zdroj: facebook

Populárního Roye Nelsona jsme už pár měsíců v oktagonu neviděli. Není to vinou žádného zranění, ale trestem, který dostal za porušení pravidel. V posledním zápase neudržel nervy na uzdě a po skončení zápasu nakopl hlavního rozhodčího. Nyní však přišel čas na sladkou pomstu.

Na začátek si připomeňme, co se v září odehrálo. Roy Nelson zápasil v Brazílii proti svému příteli a bývalému týmovému kolegovi, „Bigfoot“ Silvovi. Zápas byl jednoznačně na straně Roye, kterého zná spousta jako největšího tlouštíka v UFC, ale první kolo bylo spíše oťukávací. V druhém již přišla jeho proslulá pravačka a obra z Brazílie poslal na zem.

 

V ten moment ovšem rozhodčí zápas neukončil a nechal Roye, aby přidal pár úderů navíc, i když sám Nelson dával najevo, že už je konec. "Je to jako homerun, prostě to poznáte," dodal po zápase Nelson. Po frustrujícím ukončení si, ale řekl, že s akcí neskončil. Rychle přispěchal zpět a do rozhodčího si kopnul na důkaz své nespokojenosti. Výsledkem byla devítiměsíční suspenzace.

 

Už z obrazovek jde však poznat, že je Roy dobrák a jednalo se o výjmečný zkrat v návalu emocí. Proto se co nejdříve omluvil fanouškům, UFC a hlavně Johnu „Big“ McCarthymu. I díky tomuto gestu mu byl trest snížen na 6 měsíců a my se na něj můžeme těšit už od března.

 

Roy Nelson
Zdroj: facebook

 

Oba aktéři se ovšem potkali podstatně dříve a Roy věděl, že přijde očekávaná pomsta. Ochranka naštěstí, ale nebyla potřeba. Roy i John jsou totiž oba dobráci a celou situaci berou dnes již s úsměvem. Na kopanec ovšem stejně došlo. Jen doufejme, že z toho tentokrát nebude mít problém pan rozhodčí.

 

Lukáš Zduba TN.cz