Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Kontroverzní hráč

Zlatan zase řádil! Zákeřně sejmul protihráče, ten odmítl omluvu

Zlatan Ibrahimovič seřval protihráče
Zdroj: Profimedia

Arogance, namyšlenost a nedostatek respektu. Tak se teď v zámoří mluví o hvězdě MLS Zlatanu Ibrahimovičovi. A není se čemu divit. Jeho potyčka s Nedumem Onuohou byla už opravdu přes čáru.

Je to hvězda světového formátu, svými fotbalovými kousky baví snad všechny fanoušky, teď to ale Zlatan Ibrahimovič přepískl. V pondělním souboji s Realem Salt Lake totiž řekl hodně nemístných poznámek na adresu nigerijského fotbalisty Neduma Onuohy.


Fanoušci na hřišti mohli vidět nejeden nesportovní moment. Švéd v 78. minutě oslavoval vítězný gól tak, že se postavil před nigerijského fotbalistu a gesty ho popichoval. To ale byl pouze vrchol jejich sporu.


Po hodině hry Zlatan chytil Onuohu za krk a stáhl ho k zemi. Dřív ho ještě udeřil do hlavy a vyhrožoval mu, že mu ublíží. „Půjdu po tobě, zraním tě! Se mnou se nemůžeš porovnávat. Ty určitě ne,“ postěžoval si po zápase Onuoha.


„Byl vůči mně arogantní, ptal jsem se sám sebe, o co mu vlastně jde. Takto by se neměl chovat člověk, který je tváří týmu a celé soutěže,“ reagoval na Ibrahimovičovo chování po zápase Nigerijec. „Vícero lidí se ho bojí, protože má nálepku výborného hráče, kterému vše projde. Já si ale myslím, že je to stejný smrtelník, jako my ostatní,“ dodal Onuoha.

 Dohru měl incident po zápase, kdy se sedmatřicetiletý Ibrahimovič rozhodl omluvit svému soupeři přímo v kabině. Onuoha ale omluvu nepřijal. „Chtěl mi podat ruku a tvářil se přátelsky, ale já jsem to odmítl. Člověk, který mě vědomě fauluje, potom udělá takovou show po vstřelení gólu a utahuje si ze mě, není toho hoden. Není férový člověk, proto jsem ho poslal pryč ze šatny. Míra neúcty, kterou předvedl na hřišti vůči mojí osobě, byla příliš vysoká,“ přiblížil Onuoha.


„Chtěl jsem si jen potřást rukou se soupeřem. Co se stalo na trávníku, má zůstat na trávníku. Já jsem typ, který má vzruch na hřišti, nevyhýbám se soubojům. Tím se nabudím,“ odpověděl po svém Ibrahimovič.

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:50 11:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

   12:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

   12:45

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto GP)

   14:15

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto2)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program