nejasná budoucnost

Konec spekulací! McGregor letos zápasit nebude, garantuje White

Dana White a Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 4. 8. 2020
Téma:
UFC

Konec kariéry Conora McGregora zůstává i dva měsíce po oznámení žhavým tématem. Prezident UFC Dana White se k celé situaci opět vyjádřil a garantoval, že v roce 2020 irského ranaře v kleci neuvidíme. Pro rok následující si už prý ale tak jistý není.

McGregor ukončil kariéru začátkem června a jako důvod uvedl nedostatek vhodných soupeřů. Učinil tak již potřetí, a tak se okamžitě rozpoutaly diskuze, zda tentokrát své slovo dodrží.

 

„Nemá naplánovaný žádný zápas a můžu vám garantovat, že v roce 2020 zápasit nebude. Neříkám, že se v roce 2021 do klece nevrátí, avšak zápas domluvený nemá,“ vyjádřil se White o budoucnosti svého oblíbence.

V rozhovoru pro “My Mom’s Basement“ dále šéf organizace UFC uvedl, že McGregorova budoucnost ho nyní nemusí zajímat, neboť v současnosti je Ir v zápasnickém důchodu. Ranařův status sice několikrát zopakoval, ale zároveň naznačil, že ani on sám konci McGregorovy kariéry nevěří.


White prvně položil tolikrát omílanou otázku: „Opravdu všichni věříme, že bude chtít zůstat v důchodu?“ A následně si sám odpověděl: „Myslím, že většina z nás nevěří tomu, že se McGregor nevrátí.“Sám Conor McGregor v posledních dnech rozvířil vody, když na svůj Twitter napsal hlášku: „Já přijímám.“ Okamžitě vznikla debata, zda reaguje na výzvu od vcházející hvězdy Chamzata Čimajeva, či zda se dožaduje boxerského klání s Manny Pacquiaem.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   18:25 20:30
   20:30

   Major League Soccer Highlights (7)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program