Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

přiznání kladno jde do boje

Konec skořápky! Jágr přiznal, že příště vezme pořádnou přilbu

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Baráž o účast v hokejové extralize začíná i s týmem Kladna a tím pádem i s Jaromírem Jágrem. Jenže kdoví, jestli se číslo 68 v dresu Rytířů představí. Zdravotní stav zatím asi není tak dobrý. A pokud k tomu dojde, přiznal sám Jágr, že nastoupí v pořádné přilbě.

Poté, co ho ještě v základní části ostavil ze hry střet s havířovským Markem Sikorou, sbíral Jágr jen symbolické sekundy na začátcích zápasů, aby si zapsal potřebný počet startů. Z kladenské kabiny ale zní slova, že i tato účast byla pro tým důležitá. 


"Nazval bych to tak, že na nás dohlíží vyšší moc. Je to obrovská podpora. Nevím, koho víc bychom na střídačce chtěli," prohlásil obránce Martin Kehar. Podle posledních informací bude Jágr na Kladeňáky i nadále vyšší moc dohlížet ze střídačky.


"Raději bych byl na ledě, ale začnu s trenéry na střídačce. Měsíc jsem pořádně nic nedělal, neposiloval jsem, takže tempo baráže bych asi nezvládl a šance, že se znovu zraním by byla vysoká. Kluci hráli výborně a nemyslím si, že kdybych hrál, tak bych výkon týmu nějakým způsobem zlepšil," připustil slavný hokejista.


Ale stále existuje možnost, že do hry naskočí. I když tentokrát už v pořádné přilbě. Vždyť skořápku mu zkritizoval i kamarád Petr Nedvěd. „Hrát s ní byla kravina, i když moje s ní nesouviselo. Neměl jsem otřes mozku. Vypnul jsem se, protože jsem narazil obličejem na hranu mantinelu. Ale tu helmu už nosit nebudu,“ řekl rezolutně.


Kladno se v baráži utká s Karlovými Vary, Litvínovem a Jihlavou. A právě na ledě Dukly na Vysočině pouť Rytířů baráží začíná. Jágr ale v úvodním utkání na soupisce chybí...

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto3)

   09:50

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

   12:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program