nečekaná zpráva

Konec Messiho kariéry? Podle jeho trenéra to visí ve vzduchu

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia
Lionel Messi
Téma:

Lionel Messi je fenomén dnešní doby. Zisk jeho šestého Zlatého míče je rekordní a malý Argentinec stále dokazuje, že je velkým fotbalistou. Jeho trenér Ernesto Valverde na tiskové konferenci promluvil o možném konci Messiho kariéry.

Sám argentinský útočník to naznačil na předávání Zlatého míče. "Užívám si to o to více, když vím, že se blíží konec mé kariéry," zněla jeho slova, když přebíral nejprestižnější individuální ocenění již pošesté.Před ligovým zápasem s Mallorkou na toto téma promluvil i současný trenér Barcelony Ernesto Valverde. "Je to něco přirozeného, Leovi je 32, a přestože si nemyslím, že zvažuje konec kariéry nyní, je to něco, co visí ve vzduchu," uvedl Valverde pro britský deník Daily Mail.
 


"Nemyslím si, že bychom kolem toho měli nějak šílet, musíme to brát přirozeně. Každý od jistého věku přemýšlí o konci kariéry, ale jen proto, že o tom přemýšlí, neznamená, že skončí během tří dnů," vyjádřil svůj názor španělský trenér.


K Messiho slovům z předávání Zlatého míče se vyjádřil i jeho kolega z útoku, Uruguajec Luis Suarez: "Byla špatně interpretována. Chtěl říct, že při svém věku se možná v následujících letech bude potýkat s ukončením kariéry." Messiho útočný parťák věří, že věšení kopaček na hřebík se ještě neblíží. "Jsem si jistý, že Leo Messi bude ještě dlouho pokračovat," prorokoval Suarez.

sup TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   16:55 18:55
   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

Celý program