rozešli se

Konec lásky Neymarovy matky, mladičký přítel má zálibu i v mužích

Neymarova matka s přítelem (vlevo) a Neymar
Zdroj: profimedia.cz/koláž TN.cz
Otava redakční fotka
Marek Otava
25.4. 2020 12:00
Téma:

Láska mezi matkou slavného fotbalisty Neymara a jejím přítelem Tiagem je zdá se být u konce. Nadine Goncalvesová se totiž dozvěděla nepříjemnou novinu, že se její o 30 let mladší amant schází s muži a pletky měl mít údajně i s Neymarovým osobním kuchařem.

53letá maminka fotbalové hvězdy Neymara před necelými dvěma týdny přišla na svět s velkou novinou. Na svém soukromém Instagramu totiž zveřejnila fotografii, kde je v milostném objetí s mladičkým přítelem. „Nevysvětlitelné nelze vysvětlit, pokud to člověk neprožije,“ vzkázala svým sledujícím tehdy.

 

Dotyčným byl Tiago Ramos, 23letý model a esportový hráč, který je však zároveň velkým fanouškem brazilského šikuly z PSG. Na první pohled velkou lásku posvětil i sám Neymar, jenž byl jenom o pět let starší než nový maminčin přítel, když do komentářů své mamince napsal: „Buď šťastná, miluji tě,“

Jenže velká lovestory má pravděpodobně smutný konec. Na veřejnost totiž prosákly informace, že se měl Tiago, ještě než začal chodit s mamkou Nadine, scházet s muži. Údajně měl mít dokonce pletky s Neymarovým osobním kuchařem Maurem. Předtím také prý randil s brazilským komikem Carlinhosem Maiou.

 

Šokovaná Nadine Goncalvesová tak měla svého mladého „kolouška“ údajně odkopnout a je zase single. Sám Tiago se na posledních fotkách objevil v kruhu své rodiny, což značí, že už nežije s Neymarovou matkou v jejím sídle.

Zklamaná Nadine, která předtím žila 25 let s otcem Neymara – agentem Wagnerem Ribeirem, tak bude svou spřízněnou duši pravděpodobně hledat dále.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL News

   23:05 23:20
   23:20

   NHL: New York Rangers - Boston Bruins

   01:05

   NHL: Florida Panthers - Carolina Hurricanes

   03:45

   Erik Cais - talent české rally

   04:10

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

   04:35

   NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche

 • Nova Sport 2

  • AFC Ajax - Lille OSC

   22:20 00:05
   00:05

   AC Milán - FK Crvena Zvezda

   01:45

   Házená: THW Kiel - Füchse Berlin

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - FC Metz

   10:40

   Ligue 1 Highlights (27)

   11:35

   Házená: HSG Wetzlar - HC Erlangen

Celý program