Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 3. 2018
hlasujte v anketě celé v rozkladu

Konec biatlonu v Čechách?! Trenér končí a Koukalová neví

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Výživná léta českého biatlonu, kdy Česko patřilo mezi světovou elitu, už nejspíš zůstanou jen vzpomínkou. Poté, co po dlouhé době prolomila mlčení Gabriela Koukalová, oznámil šéftrenér reprezentace Ondřej Rybář, že končí. Nastane v Česku doba biatlonového temna?

Čeští biatlonisté díky medailím Michala Krčmáře a Veroniky Vítkové sice zazářili na olympiádě v Koreji, ale zbytek sezony nebyl zrovna ve znamení světlých zítřků.

 

Nadějně to nevypadá ani s návratem stále zraněné Gabriely Koukalové, která v rozhovoru pro magazín Glanc přiznala, že pro ni vynechaná olympiáda byla svým způsobem úlevou.

 

 

"Od chvíle, co jsem se rozhodla, že letošní sezonu neodzávodím, se ze mě odvalil obrovskej balvan," řekla vítězka ankety Sportovec roku 2017.

 

16

GALERIE: Gabriela Koukalová prodala zlato mediali

Zdroj: facebook.com

Gabriela Koukalová - 2

Hodnocení:

 

A jakoby toho nebylo pro český biatlon málo, šéftrenér Ondřej Rybář oznámil, že u reprezentace už pokračovat nebude.

 

 

„Myslím, že je čas na rodinu, protože děti rostou a rostou sakra rychle. Nejsem schopen cestovat po světě, když mi doma vyrůstají,“ řekl v rozhovoru s novináři na setkání sportovců Olympu s ministrem vnitra.

 

Anketa

Budou čeští biatlonisté v budoucnu úspěšní?

Hlasovalo 637 lidí.

 

Kdo odstupujícího Rybáře nahradí je zatím v nedohlednu. Jisté ale je, že následující biatlonová sezona teprve ukáže, jak na tom český biatlon vlastně je.

 

mm TN.cz