správný kapitán

Kompany seřval vlastní fanoušky, házeli totiž pyrotechniku na soupeře

Vincent Kompany
Zdroj: Profimedia
Vincent Kompany
Téma:

Jako správný kapitán se zachoval Vincent Kompany, když si to šel vyříkat s vlastními fanoušky. Anderlecht prohrával v nastaveném čase a někdo z domácích fanoušků hodil dělbuch po brankáři hostí. To se Kompanymu nelíbilo, a tak si šel situaci s příznivci domácích vyříkat.

Anderlecht hrál doma proti Bruggám, lídrovi belgické ligy, a zápas se pro domácí nevyvíjel dobře. Anderlecht se sice dostal do vedení, jenže Bruggy otočily skóre zásluhou dvou gólů Vanakena.


Do konce nastavení zbývaly tři minuty a jeden z domácích fanoušků vhodil dělbuch těsně vedle brankáře hostů Simona Mignoleta. Exliverpoolského gólmana následující výbuch velmi polekal a hra byla na chvíli přerušena. Místo závěrečného tlaku a pokusu domácích o srovnání, tak čas plynul nazdařbůh.Bývalý kapitán Manchesteru City a současný lídr Anderlechtu si to tak šel s vlastními fanoušky vyřídit. Dal jim jasně najevo, že tohle se nedělá. Kompany poté v objetí doprovodil svého reprezentačního spoluhráče zpátky do pokutového území.Bruggy svůj náskok nakonec udržely a vyhrály 2:1. Tým, ve kterém působí i exslávistický Simon Deli, tak vede belgickou ligu již o deset bodů před druhými Gentem a Antverpami, a to má navíc ještě jeden zápas k dobru. Na druhé straně Anderlecht je v šestnáctičlenné lize devátý.

sup TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Major League Soccer Highlights (7)

   20:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program