Zlatý kanár Kulturní vložka

Plíškovou osahával komik Nedvěd. Pak jí ukradl podprsenku! VIDEO

Téma:

Během dnešního odpoledne proběhlo vyhlašování 25. ročníku ocenění Zlatý kanár pro nejlepšího českého tenistu sezony. V rámci toho bylo jednou kulturní vložkou i vystoupení kouzelníka a komika Richarda Nedvěda. Jeho „obětí“ se stala vítězka ankety Karolína Plíšková.

„Hledám dobrovolníka,“ začal Richard Nedvěd svou show a vybral si Karolínu Plíškovou. „Uděláme spolu takové kouzlo. Dostanete malý dáreček,“ pokračoval mistr tzv. trapnomagie, když vyndal ze svého kufříku malou hrdličku, čímž narážel na příjmení přítele české tenistky Michala Hrdličku. Ten celému vystoupení přihlížel z první řady.

 

 

A Nedvěd šel ještě dál. Dárkovou hrdličku roztrhal se slovy: „Doufám, že nemáte nějaký bližší vztah k hrdličkám,“ a publikum v Přerově se popadalo smíchy. Vrcholem ale bylo, když Richard Nedvěd vytáhl kouzlo s provazem. Při něm si stoupl za Plíškovou a na provazu hledal uzly. Schválně je ale nemohl najít a při té příležitosti zase nejlepší českou hráčku osahával na celkem intimních partiích.

 

„Jste přišla s bráchou, koukám,“ smál se Nedvěd a ukazoval prstem na Michala Hrdličku, když pokračovalo jeho osahávání. „Když tu Karolíno tak stojíme, nepřipadáte si, jako v jednom filmu?“ ptal se komik Plíškové. V tom začala hrát hudba s filmu Titanic.

 


„Máte ráda květiny?“ ptal se Nedvěd dál. Když Plíšková odpověděla, že ano, dal jí do hrsti sazeničky s tím, že si nějaké může vypěstovat. Na závěr přišlo objetí, při kterém Richard Nedvěd odkudsi vytáhl (jakoby) Plíškové podprsenku. Show skončila obrovským aplausem.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program