Publikováno 19. 2. 2019
UFC Je to hotová věc

Komentátor UFC se prořekl: Zápas McGregora je prý už dohodnutý!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Konec spekulací? Uznávaný komentátor UFC Joe Rogan se prořekl a prozradil, s kým bude bojovat Conor McGregor! Zápas je už prý dohodnutý a čeká se jen na termín.

Dlouho se mluvilo o další odvetě s Natem Diazem. S tím se utkal dvakrát a mají spolu nerozhodnou bilanci. Do historie se zapsala především jejich první bitka, kdy zakrvavený Diaz uškrtil Conora chvatem na zemi.


 Z druhé odvety ale pravděpodobně nic nebude. Uznávaný americký komentátor UFC Joe Rogan se prořekl a oznámil jiné jméno Conorova protivníka. Měl by jím být pětatřicetiletý Donald „Cowboy“ Cerrone.
 

„Pokud vím, tak Conor-Cowboy je hotová věc,“ prozradil Rogan. Cowboy má v UFC bilanci 35 vítězství a 11 porážek. Oproti McGregorovi má navíc výhodu zápasového rytmu. Za poslední rok má za sebou čtyři zápasy, ze kterých tři vyhrál. Ten poslední 19. ledna. Conor zápasil naposledy v říjnu s Khabibem Nurmagomedovem.

 

 

Souboj nevyvrátil ani prezident UFC Dana White. „Ten zápas by se mi líbil. Oba dva po sobě šli,“ potvrdil White. A jedno je jasné. Byla by to parádní podívaná! „Tak za prvé. Cowboy, řekněte mi, kdy naposledy byl jeho zápas nudný. Odpověď je nikdy,“ ví moc dobře White.
 

„A Conor McGregor bojoval s každým, na koho jsme se ho zeptali. Pokud budou chtít tihle dva bojovat spolu, jdu do toho,“ slíbil prezident UFC.

17

GALERIE: Conor McGregor se svým synem

Zdroj: facebook

Conor McGregor a jeho syn na pláži v Miami - 7

Hodnocení:

Na zápas si ale fanoušci ještě chvíli budou muset počkat. Conor si momentálně odpykává trest za řádění po zápase s Nurmagomedovem. Poté, co Khabibovi Conor odklepal, se strhla v oktagonu a hledišti hromadná bitka, která vstoupila do historie bojových sportů.


 Irský bojovník dostal od UFC šestiměsíční zákaz, který mu skončí začátkem dubna, Khabib dokonce nesmí zápasit měsíců devět. Nurmagomedov se ale urazil a oznámil, že nebude zápasit do té doby, než nevyprší tresty i jeho týmovým parťákům. To bude ale až v říjnu.

hp TN.cz