Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video další perlička

Fotbalová ostuda: Sudí močil, druhý byl namol, pak ho vyvedli

Tragické představení sudích v Příbrami
Zdroj: Twitter
Tragické představení sudích v Příbrami

To zas byla ostuda! Fotbalová liga zažila naprosto neuvěřitelné představení rozhodčích na utkání Příbrami se Slavií. Čtvrtý rozhodčí Marek Pilný se zřejmě opil a stropil u pomezní lajny divadlo pro fanoušky. Pobíhal, motal se a nakonec ho musel domácí vyhazovač uklidit. A v pohodě asi nebyl ani brankový sudí, ten se vymočil přímo při utkání!

V utkání Příbrami se Slavií přitom šlo o hodně. Domácí stále nejsou zachránění, Slavia zase bojuje o naději, zahrát si evropské poháry.
 

Spousty gólů, boj o záchranu, ale taky rozhodčí, který se potácel u hřiště! To vše nabídlo předposlední kolo Synot ligy. Marek Pilný byl delegován na utkání jako čtvrtý rozhodčí. Měl hlavně pomáhat během střídání. Jenže zřejmě trošku přepísknul přípravu na zápas, možná bojoval proti nervozitě. Každopádně sotva se udržel na nohou a náramně bavil diváky....Málokdo si ale všiml i brankového rozhodčího Jiřího Jecha, který měl také zřejmě v průběhu první půle problémy se vstřebáním předzápasové přípravy. Zda se podávala zelená nebo něco ostřejšího, zatím netušíme. Ale byla to jistě ostrá dávka. Rozhodčí pak rafinovaně močil přímo na trávníku před tisíci diváky. "Situaci registrujeme. Ve čtvrtek zasedá komise rozhodčích a bude se tím zabývat," uvedl předseda komise rozhodčích Miroslav Tulinger v prohlášení.

Močící sudí
Zdroj: Nova Sport Močící sudí


Pobíhajícího rezervního sudího nakonec umravnili pořadatelé. Močící sudí se zcela jistě o ostudě dozvěděl po utkání. Fotbalu už se fanoušci Příbrami tolik nesmáli. Tým, který bojuje o záchranu, proti Slavii naprosto vyhořel. Během čtvrthodiny se trefili Souček a Mešanovič a razítko přidal odchovanec Příbrami Barák.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:35

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   15:35

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   16:35

   Major League Soccer Highlights (24)

   17:05

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:30

   Melbourne Darts Masters

   15:30

   Major League Soccer Highlights (24)

   16:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   16:25

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   17:20

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   18:45

   Element (394)

Celý Program