Aktualizováno 26.4. 2016 11:06
nova sport jisté není nic

Kocourkov v UFC: Dana White popřel, že by vzal McGregora zpět!

Dana White a Conor McGregor
Zdroj: Twitter

Začíná z toho být pěkná fraška. Prezident UFC Dana White popřel, že by zařadil Conora McGregora zpět do UFC 200, kde se měl utkat s Natem Diazem. McGregor přitom v pondělí na svém twitteru napsal, že ho vedení vzalo na milost a zařadilo zpět na seznam do UFC 200.

Tak abychom si to celé zrekapitulovali. Přesně před týdnem, 19. dubna Conor McGregor napsal na svém twitteru, že končí. Respektive, že jde do důchodu, čímž pochopitelně rozpoutal lavinu reakcí.

 

 

O den později, tedy 20. dubna vedení UFC oznámilo, že McGregora stáhlo z karty pro UFC 200 a tím pádem nebude irská megastar bojovat v odvetě s Natem Diazem, která se měla uskutečnit v Las Vegas.

 

 

Další den, tedy 21. dubna se ale nechal slyšet opět McGregor, který tentokrát vydal prohlášení, že se do důchodu vlastně nechystá a na odvetu s Diazem je připraven.

 

 

Pak si McGregor počkal 4 dny a 25. dubna opět oznámil světu, že si může vedení UFC říkat, co chce, ale že on do odvety rozhodně nastoupí.

 

 

Jenže to se asi přepočítal, protože prezident UFC Dana White kontroval, že s McGregorem rozodně nepočítá.

 

"Není to pravda. Vůbec jsme s ním, ani s jeho manažerem nemluvili, takže nechápu, proč vypustil do světa tuhle zprávu," konstatoval Dana White McGregorovo prohlášení.

 

A teď se ať se v tom někdo vyzná...

 

Anketa

Uskuteční se nakonec odveta Mcgregora s Diazem v Las Vegas?

Hlasovalo 87 lidí.

mm TN.cz