Publikováno 9. 6. 2018
Fotbal Fotbalový memoriál

Knovíz opět plná hvězd: Pomáhat bude Voráček, možná i Pastrňák!

Memoriál Michala Ježka
Zdroj: TN.cz
Jiří Tlustý, Ondřej Pavelec, Radek Smoleňák a Jakub Voráček

Obec Knovíz u Slaného se chystá na 7. ročník Memoriálu Michala Ježka. Na tradiční fotbalový turnaj dorazí znovu spoustu sportovních hvězd. Pro dobrou věc budou hrát hokejisté z NHL, fotbaloví reprezentanti i legendy. Vedle Jakuba Voráčka či Ondřeje Pavelce by letos mohl dorazit i David Pastrňák.

Memoriál se letos koná v sobotu 16. června (od 12:00). Do Knovíze za sportovními hvězdami opět přijedou stovky fanoušků. Těšit se mohou tradičně na tým Ondřeje Pavelce. V něm bude vedle gólmana New Yorku Rangers také Jakub Voráček, Jiří Tlustý, Radek Smoleňák, ale jedná se také o Davidu Pastrňákovi, kterého však pořadatelé zatím na pevno nepotvrdili.

 

Přijedou také hokejisté Karlových Varů, které povede kapitán Václav Skuhravý. Nejen hokejisté si přijedou okopat místní pažit. Na hřišti budou také fotbaloví reprezentanti – například Marek Suchý či Tomáš Necid.

 

 

Diváci se nebudou bavit jen fotbalem, ale třeba i tombolou a dobrým občerstvením. Zahraje také kapela a to všechno pro dobrou věc. Výtěžek z akce jde znovu na konto Nikolka, tedy na konto dceři fotbalisty Michala Ježka, jehož jméno memoriál nese.

 

Celá podstata turnaje se váže k smutnému dni 5. září 2009. Tehdy právě Michal Ježek, jednatřicetiletý fotbalista Knovíze, zemřel poté, co si dal vlastní branku. Zradilo ho srdce. Hráč, který si zahrál i za pražskou Spartu, má mezi fotbalisty i hokejisty spoustu kamarádů.

lju TN.cz