Basketbalisté NY Knicks
Skok Aleš
Aleš Skok
19.4. 2021 7:35

Basketbalisté New Yorku Knicks pokračují v parádní formě a dokázali zvítězit už pošesté v řadě. V prodloužení tentokrát porazili New Orleans. Nadále se daří Clippers, kteří po vítězství nad Minnesotou oslavilo 14. výhru z posledních 17 zápasů.

New York Knicks po většinu zápasu s New Orleans vedlo. Ve druhé čtvrtině dokonce vedlo už o patnáct bodů. Jenže hosté se dokázali zberchat a dotáhnout zápas do prodloužení.

V něm už byli úspěšnější domácí, kteří nakonec dokázali svého soka porazit 122:112. Překvapivou výhru zapsalo Miami, které srazilo druhý tým Východní konference Brooklyn.

Parádní formu mají basketbalisté Los Angeles Clippers. Po vítězství 124:105 nad Minnesotou mohli oslavit už 14. vítězství z posledních 17 zápasů.

Timberwolves tak zůstavají na posledních místě Západní konference, Clippers jsou třetí. V dalších zápasech Atlanta porazila Indianu, Charlotte Portland, Houston uspěl v Orlandu, Toronto zdolalo Oklahomu a Dallas doma prohrál se Sacramentem.

NBA můžete pravidelně sledovat na stanicích Nova Sport a Voyo.

Výsledky NBA:

Atlanta Hawks - Indiana Pacers 129:117 (35:23, 31:34, 28:33, 35:27)

New York Knicks - New Orleans Pelicans 122:112 pr. (21:25, 36:19, 22:35, 24:24 - 19:9)

Miami Heat - Brooklyn Nets 109:107 (32:31, 32:29, 22:24, 23:23)

Charlotte Hornets 109:101 (44:24, 21:27, 28:21, 16:29)

Orlando Magic - Houston Rockets 110:114 (28:28, 31:25, 18:32, 33:29)

Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 112:106 (28:31, 24:28, 29:21, 31:26)

Dallas Mavericks - Sacramento Kings 107:121 (20:22, 30:45, 27:20, 30:34)

Los Angeles Clippers - Minnesota Tomberwolves 124:105 (29:26, 43:27, 32:16, 20:36)

Do sestavy Chicaga se v minulém zápase vrátil Tomáš Satoranský a hned to byl návrat vítězný: