exkluzivní rozhovor

Kluky v ručníku nevídám, do šatny moc nechodím, říká manažerka Sparty

Zuzana Říhová
Zuzana Říhová
26.2. 2021 16:00
Téma:

Hokejová Sparta bojuje s Třincem o Prezidentský pohár a zároveň vedení hokejového klubu musí aktuálně řešit, zda se extraliga opět přeruší. Je možné, že se na tři týdny zastaví veškerý profesionální sport. "Pevně věříme, že se to nestane," říká generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová.

Ve čtvrtečním zápase hokejová Sparta vzdala hold složkám Integrovaného záchranného systému. Po vzoru americké NHL tuto poctu vykonala už podvanácté. K zápasu Pražané nastoupili ve speciálních dresech. "Na těch dresech je text děkovačky a autorem designu je náš marketing," prozradila Snopková Haberová.

 

V pražském klubu působí už dva roky, a tak mnohé napadá, jak probíhá spolupráce s partou hokejistů. "Já do šatny chodím velmi minimálně a vždy po dohodě s trenéry. Kluci to ví, takže se nestane, že by tam zrovna běhali v ručníku," říká s úsměvem pohledná šéfka hokejové Sparty.

 

Pochvaluje si také spolupráci s bývalými hokejisty, působícími nyní také v managmentu českého velkoklubu. "Petr Ton a Jarda Hlinka řeší na Spartě sportovní agendu a já s klukama vycházím velmi dobře. Pracujeme spolu denně. Pravidelně spolu také jezdíme na venkovní zápasy," vypráví o spolupráci s bývalými hokejisty.

Sparta je aktuálně na druhém místě extraligy o čtyři body za vedoucím Třincem. Ocelářům chybí dohrát ještě pět zápasů, zatímco Spartě už jen čtyři, takže pražský celek musí doufat v několik zaváhání rivala ze Slezska, aby mohl pomýšlet na výhru základní části.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Calgary Flames

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

   11:15

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   09:00 10:45
   10:45

   Ligue 1 Highlights (32)

   11:40

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

   12:35

   Magazín evropské ligy (13)

   13:00

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:40

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

Celý program