Klidná výhra a tři body. PSG jde poprvé do čela francouzské ligy

Fotbalisté PSG se radují
Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 16. 10. 2020

Fotbalisté Paris Saint-Germain dokázali v dalším kole francouzské Ligue 1 zvítězit nad Nimes 4:0 a poprvé v sezoně se dostali na první místo tabulky. Dvakrát se trefil Kylian Mbappé.

PSG se muselo obejít bez několik opor včetně Di Marii a Neymara. Hrál naopak Kylian Mpappé, který se stal hvězdou utkání.

O osudu zápasu rozhodla 12. minuta, kdy si nechal dát brzkou červenou kartu domácí fotbalista Nimes Landre.

Hosté přesilovku poprvé potrestali ve 32. minutě, kdy se poprvé prosadil Mbappé. Ten následně ve druhém poločase přidal svoji druhou trefu a zvyšoval už na 3:0.

Nimes pak v deseti obdrželo ještě jeden gól. Na konečných 4:0 zvyšoval Sarabia.

Paris Saint-Germain tak po sedmi kolech poprvé vede francouzskou Ligue 1, o skóre před druhým Rennes, které pouze remizovalo s Dijonem 1:1.