Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

návrat na výsluní

Hrdinové z Nagana znova spolu? Jágr už jednal s Chomutovem!

Vladimír Růžička a Jaromír Jágr
Zdroj: TV Nova, isifa

Chvíle, kdy se hokejové Kladno stane opět extraligovým, se možná opět o něco přiblížila. Jaromír Jágr se totiž hned po návratu do vlasti začal o svůj klub pořádně starat. Sešel se už i s vedením chomutovských pirátů. Středočeši by se v nejvyšší soutěži mohli objevit dokonce možná už příští sezónu!

O přesunu extraligy z Chomutova do Kladna se spekulovalo už před několika týdny, ale teprve teď, když přiložil ruku k dílu většinový vlastník středočeského klubu Jaromír Jágr, začíná mít věc čím dál reálnější obrysy. Nejslavnější český hokejista už totiž dokonce jednal se zástupci chomutovského hokeje, včetně majitele tamního klubu Jaroslavem Veverkou starším. Jednání sám potvrdil deníku Sport s tím, že budou dále pokračovat.
 

„Žádný finální závěr z toho setkání však není. Po splnění domácích úkolů, které jsme si dali, se opět potkáme a budeme jednat dál,“ potvrdil Jágr, který drží sedmdesát procent kladenského klubu. Nad vzájemným setkáním se rozplýval i Kverka, které jej označil za "úžasnou schůzku s úžasným člověkem".
 

Sám by se přitom k Rytířům mohl přesunout. Spekuluje se totiž i o tom, že by se stal jedním z podílníků kladenského hokeje.


 

A ve hře je dokonce i obnovení spolupráce naganských hrdinů Jaromíra Jágra a Vladimíra Růžičky. Pokud by se kluby dohodly, přesunul by se totiž spolu s hráči do Kladna.
 

Jak v Chomutově, tak na Kladně totiž v souvislosti s hokejem nepanuje ideální situace. Majitel chomutovského klubu se zatím bez úspěchů pokouší dohodnout se zástupci města na výraznější finanční pomoci, mezi Jágrem a středočeskou radnicí, kde mají v držení třicetiprocentní podíl v klubu, to skřípe už delší dobu. Vzájemná dohoda by tak mohla situaci vyřešit.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:30

   The Boodles 2019

   00:30

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   01:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   02:05

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

 • Nova Sport 2

  • 00:00 00:30

   Major League Soccer Highlights (16)

   00:30

   The Boodles 2019

   01:50

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

Celý Program