Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 9. 2018
hokej pořád jen dohlíží

Kladno odehrálo už tři zápasy, ale Jágr ani ťuk. Víme, proč nehraje!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Hokejisté Kladna si ve středu poradili se Vsetínem, který porazili 5:2. Ale fanoušci kladenských Rytířů se ani ve třetím zápase letošního ročníku 1. ligy stále nedočkali největší hvězdy v podobě Jaromíra Jágra. Proč do zápasů ještě nezasáhl objasnil mluvčí kladenského klubu Vít Heral.

Domácí výhra s Frýdkem-Místkem, venkovní prohra po nájezdech v Porubě a naposledy vítězství před vlastními fanoušky nad Vsetínem. Rytíři odehráli už tři zápasy, v tabulce jim patří druhá příčka, ale největší hvězdu v podobě Jágra viděli fanoušci zatím jen na lavičce.

Proč nehraje jsme se zeptali tiskového mluvčího Rytířů a ten prozradil, proč šestačtyřitetiletý hokejista zatím nehrál. "Zatím nám Jaromír termín návratu do sestavy nesdělil. Nehraje, protože se ještě necítí připravený. Doléčuje zranění." stálo v sms zprávě.
 

19

GALERIE: Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová zase spolu

Zdroj: Instagram

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Hodnocení:


 

Další zápas čeká Kladno už v sobotu na ledě Benátek nad Jizerou, kde se však podle mluvčího fanoušci Jágra nejspíš také nedočkají. "V sobotu velmi pravděpodobně nenastoupí." dodal ještě Heral.

mm TN.cz