KSW 61

Kincl splnil váhu! Na Poláka má jasný plán, první kolo to nebude

MMA zápasník Patrik Kincl
Zdroj: Profimedia
MMA zápasník Patrik Kincl
Jiří Průša
Jiří Průša
4.6. 2021 12:35
Téma:
MMA

Patrika Kincla čeká v sobotu druhý zápas v polské MMA organizaci KSW. Předzápasovou povinnost v podobě splnění váhy má zdárně za sebou. Obsáhlý rozhovor v pořadu Nastavený čas sledujte od 17:35 na TN Live.

Kincl se s Polákem Romanowskim utká ve velterové váze. Po působení ve střední váze to je pro něj návrat do nižší váhové kategorie, ale limit bez problémů splnil.

 

"Já jsem se na to delší dobu připravoval. Už v přípravě jsem vážil méně než kdysi a teď jsem asi dvě kila pod normou, než když jsem velter dělal," uvedl v rozhovoru pro Nova Sport pár dní před zápasem. Na váze měl v pátek 77,4 kg, což mu stačilo na splnění limitu.

Soupeře má Kincl nastudovaného: "Tomasz Romanowski pochází z takové klasické polské tvrdé školy. Stojí, hrne se dopředu nebo boxuje z ústupu, ale čistě rovně. Má rád přestřelky, chce si prosadit svoji zadní ruku a chce to urvat hodně na sílu. Vím, že je to zkušený wrestler, má skvělé reakce na porazy a myslím si, že tam bude cesta přes moji pravou stranu," prozradil svůj plán.

 

"Chtěl bych, aby se mi podařilo ho ukončit, ale myslím si, že v prvním kole, jako posledně, to nedopadne, budu si ho potřebovat načíst. V druhé půlce druhého kola nebo ve třetím by to mohlo klapnout," věří ve svou výhru.

K ní ho budou moci hnát i fanoušci, kteří se do ochozů po dlouhé době vrátí: "Doufám, že mě vyhecují, že si polské fanoušky získám na svou stranu, a že mě vyhecují k mému nejlepšímu výkonu."

 

Obsáhlý rozhovor s Patrikem Kinclem o jeho nedávném pozitivním testu na covid, který mohl zápas zhatit, o tom, proč odmítl nabídku z UFC a  o mnohém dalším můžete sledovat v pořadu Nastavený čas od 17:35 na TN Live.

Galavečer KSW 61 poté můžete sledovat v sobotu od 20:00 na portálu Voyo.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Atlanta United FC - Philadelphia Union

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

   12:45

   T - Mobile Česká Enduro Serie - Klínovec

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   09:00 10:40
   10:40

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší zákroky sezony (4)

   10:50

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   NBA: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers

   13:00

   Fotbal: New York Red Bulls - Nashville SC

   14:45

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý program