Publikováno 10. 10. 2018
ufc důsledky

Khabiba potrestali za bitku mimo oktagon! Trápit ho to asi nebude

Khabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia

Šampion UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov o svůj titulový pás nepřijde. Organizace ho však za jeho řádění mimo klec, které rozpoutal poté, co seřezal Conora McGregora, potrestala hodně vysokou pokutou!

Nurmagomedovo běsnění rozpoutalo totální peklo, jaké aréna v Las Vegas do té doby nezažila. Khabibovi kumpáni navíc využili chaosu a zezadu napadli poraženého McGregora.

 

Prezident UFC Dana White pak ani nechtěl Khabibovi předat pás pro šampiona a ten si ho tak mohl vyzvednout až před pozápasové tiskové konferenci, kde si ho slavnostně vystavil na stůl.


Takto Khabib prosil po zápase o pás, ale nedočkal se:


 

14

GALERIE: Khabib se po výhře nad McGregorem vrátil domů

Zdroj: Profimedia

Khabib Nurmagomedov

Hodnocení:


 

Jenže fanoušci i kritici pak volali po tom, aby mu UFC za jeho nedůstojné chování pás odebrala a dlouho nikdo nevěděl, jak to vlastně dopadne. Poražený McGregor se mezitím dozvěděl, že minimálně měsíc nesmí zápasit a vlastně ani pořádně trénovat.

Teď, když emoce alespoň částečně opadly, prezident UFC uvedl, že Khabibovi pás nevezme. "Porazil McGregora před celým světem a titul si plně zaslouží," uvedl White.

Zároveň ale zmínil, že dagestánského bijce také mohou potrestat pozastavením činnosti na čtyři až šest měsíců a kromě toho mu hrozí pokuta v přepočtu skoro 5,5 milionů korun!
 


 

Khabiba to ale zase tolik trápit nemusí, protože za vítězství v zápase si odnesl výhru v přepočtu zhruba 45 milionů korun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Začínal jako instalatér, dnes se topí v penězích: LUXUSNÍ ŽIVOT Conora McGregora vás rozseká!

Conor McGregor šokoval veřejnost: Ukázal vlastní obří erekci! FOTO

mm TN.cz