Aktualizováno 11.10. 2018 17:44
aktualita zastal se kolegů

Khabib vyhrožuje UFC: Jestli vyrazíte mé kamarády, tak končím!

Khabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia

Dohra hromadné pozápasové bitky během galavečera UFC 229 v americké Las Vegas nebere konce. Šampion v lehké váze Khabib Nurmagomedov totiž oznámil, že pokud organizace potrestá jeho krajany, kteří se pustili do Conora McGregora, tak v UFC skončí.

Zubaira Tukhugov a Islam Makhachev si během Khabibova běsnění vlezli do oktagonu a pustili se do McGregora. Na to pochopitelně okamžitě reagovalo vedení UFC a prezident organizace Dana White prohlásil, že se postará o to, aby ani jeden z nich nemohl dále zápasit.


Takto napadli Conora McGregora v oktagonu: 

Emoce sice opadly, ale skandál, který do té doby neměl v žádném sportu obdoby, se stále řeší a olej do ohně teď přilil i Khabib. Na svém instagramu vydal obsáhlé prohlášení a ve zkratce zmínil, že pokud jeho krajany vedení UFC vyhodí, on také skončí.

14

GALERIE: Khabib Nurmagomedov vyhrožuje UFC, že skončí

Zdroj: profimedia.cz

Khabib Nurmagomedov

Hodnocení:

"Rád bych něco vzkázal UFC. Proč nevyhodíte kohokoliv, když jeho tým zaútočí na autobus a zraní několik lidí? Mohli klidně někoho zabít. Proč nikdo nereaguje na to, když urážejí moji zemi, náboženství, národ, rodinu?


Proč začali trestat můj tým, když se do sebe pustili oba týmy? Když řeknete, že jsem to začal já, tak nesouhlasím, protože jsem jen dokončil, co už začalo.


V každém případě mě potrestejde, ale Zubaira s tím nemá co dělat. Jestli jste si mysleli, že budu mlčet, tak jste se zmýlili. Zrušili jste Zubairovi zápas a chcete ho vyrazit, protože uhodil Conora. Ale nezapomeňte na to, že to byl Conor, který udeřil mého bratra PRVNÍ! Jen se podívejte na video.


Jestli ho vyrazíte, tak byste měli vědět, že o mě přijdete také. My v Rusku v tom nikdy nenecháme naše bratry samotné a já to pro svého bratra udělám. Pokud jste stále rozhodnuti ho vyhodit, nezapomeňte roztrhat i moji smlouvu, jinak to udělám sám.


A poslední věc. Klidně si nechte moje peníze, které mi dlužíte. Máte s nimi dost starostí a já doufám, že se jimi neudusíte. My jsme hájili naši čest a to je pro nás nejdůležitější. Dotáhneme to až do konce." napsal Nurmagomedov, jehož status naleznete níže.

 

 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I would like to address @ufc Why didn't you fire anyone when their team attacked the bus and injured a couple of people? They could have killed someone there, why no one says anything about insulting my homeland, religion, nation, family? Why do you have to punish my team, when both teams fought. If you say that I started it, then I do not agree, I finished what he had started. In any case, punish me, @zubairatukhugov has nothing to do with that. If you think that I’ll keep silent then you are mistaken. You canceled Zubaira’s fight and you want to dismiss him just because he hit Conor. But don’t forget that it was Conor who had hit my another Brother FIRST, just check the video. if you decide to fire him, you should know that you’ll lose me too. We never give up on our brothers in Russia and I will go to the end for my Brother. If you still decide to fire him, don’t forget to send me my broken contract, otherwise I'll break it myself. And one more thing, you can keep my money that you are withholding. You are pretty busy with that, I hope it won’t get stuck in your throat. We have defended our honor and this is the most important thing. We intend to go to the end. #Brothers

Příspěvek sdílený Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov),

 

mm TN.cz