Publikováno 8. 2. 2019
Boxerský zápas Pořádná výzva

Khabib uvažuje nad změnou, ve hře je souboj s legendou boxu

Khabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia

To by byla parádní podívaná! Khabib Nurmagomedov naznačil, že by se z klece mohl přesunout do boxerského ringu a v něm vyzvat legendu. Mannyho Pacquiaa.

V oktagonu se ještě hodně dlouho nepředstaví. Khabib Nurmagomedov má od UFC zákaz činnosti až do 6. července, bojovat možná ale bude dříve.


Ne v oktagonu, ale v boxerském ringu. V něm možná vyzve boxerské eso, Mannyho Pacquiaa. „Léto, Lužniki a tak dále. Přátelé, myslíte, že mám tu výzvu přijmout?“ ptal se Khabib na instagramu.

 

 


„Potkali jsme se a diskutovali jsme o přesunu k boxu. Brzy začne trénovat. Navíc jsme mluvili o organizaci jeho boje v Rusku,“ potvrdil spekulace Umar Kremlev, nejvyšší představitel Ruské boxerské federace.


„Ještě nemůžu potvrdit jméno, jelikož jednání stále probíhá. Ale chceme zápas uskutečnit na moskevských Lužnikách těsně před mistrovstvím světa v boxu, které se také uskuteční v Rusku,“ prozradil Kremlev.


„Nebude to Mayweather, ale mohl by to být Pacquiao, nebo někdo z dalších velkých jmen boxu,“ dodal Kremlev.
 

Pacquiao je čtyřicetiletý filipínský boxer, který  má za sebou 70 zápasu s neuvěřitelnou bilancí 61 výher, dvou remíz a pouhých sedmi porážek.

Manny Pacquiao
Zdroj: Twitter Manny Pacquiao

hp TN.cz