Publikováno 12. 1. 2019
UFC Dozvuky souboje

Khabib se vysmál McGregorovi: Vulgární nadávka i slova o ostudě!

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
Zdroj: Instagram
Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor

Na začátku října se konal velmi sledovaný zápas nejprestižnější organizace MMA. V oktagonu se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC – Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov. I když byl ten druhý jmenovaný označován za favorita, papírové předpoklady musel potvrdit v kleci. A také, že potvrdil. Oba borci se rádi nemají a to teď Khabib znovu potvrdil na sociální síti, kde si do Ira rýpnul.

Ještě před zápasem to mezi oběma vřelo. Nejprve Conor McGregor zaútočil na autobus, kde seděl Khabib s jeho týmem. Důvodem mělo být to, že měl Nurmagomedov nevyřízené účty s Conorovým kamarádem Artemem Lobovem.

 

 

Pak došlo na vzájemnou konfrontaci v oktagonu. Khabib tento zápas roku, který rozhodl mimo jiné i o titulu šampiona v lehké váze, ovládl. Jenže vyhlášením vítěze to neskončilo. Do klece totiž vlétli tři muži z hlediště, kteří McGregora napadli zezadu. Nakonec se ukázalo, že jde o členy Khabibova týmu a bývalé bojovníky – Zubaira Tukhugova, Islama Makhacheva a Abubakara Nurmagomedova.

 

A i když tenhle konflikt už utichl, dobré vztahy Khabib s Conorem nemají. To ostatně dokládá fotka, kterou Nurmagomedov zveřejnil na svém instagramu. Zajímavý je hlavně komentář, který k ní Dagestánec napsal. "S tou ostudou budeš žít celý tvůj život," vysmál se vítěz zápasu poraženému Irovi a dodal "bi…," což je zkratka pro anglické slovíčko, které bychom přeložili jako "k*rva".

 

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor
Zdroj: Instagram

 

Khabib v komentářích dostává podporu od fanoušků z celého světa. Samozřejmě, že se najde i několik těch, kteří fandí Conorovi a příspěvek tak logicky odsuzují. Nicméně je mnoho dalších, kteří děkují za skvělý souboj a přejí si odvetu.

 

15

GALERIE: Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov

Zdroj: Profimedia

Khabib vs. McGregor

Hodnocení:

 

Je možné, že se odvety opravdu někdy dočkáme. Pro organizátory UFC by to byl skvělý tahák. Conor má však v těchto dnech jiné starosti. Stal se totiž dvojnásobným tatínkem a tak si teď zase nějakou dobu bude užívat rodinné povinnosti.

 

 

Snad se však nebude Conor McGregor držet od oktagonu příliš dlouho. Snad ne tak dlouho, jako tomu bylo mezi jeho posledními dvěma zápasy. V oktagonu se totiž objevil po téměř dvou letech. V listopadu 2016 vyhrál nad Eddiem Alvarezem a až v říjnu 2018 bojoval s Nurmagomedovem.

 

Anketa

Přáli byste si odvetu zápasu Khabib vs. Conor?

Hlasovalo 1180 lidí.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   12:55

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

   13:25

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

   10:45

   Ligue 1 Preview (33)

   11:15

   Fotbal: LA Galaxy - Houston Dynamo

   12:55

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   14:55

   Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

   16:55

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

Celý Program