Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 10. 2018
ufc 229 neúcta k soupeři

Khabib se nedočkal, McGregor pak přišel s flaškou a v teplákách!

V americkém Las Vegas se konala poslední tisková konference před nejočekávanějším zápasem v UFC. Jenže zatímco Khabib Nurmagomedov přišel včas a hbitě odpovídal na otázky novinářům, Conor McGregor dorazil s obrovským zpozděním a tak už se zápasníci na pódiu ani nepotkali.

Khabib byl celou dobu pěkně nabroušený, protože McGregorův pozdní příchod vnímal jako nedostatek respektu vůči své osobě.

 

"Nepotřebuji na nikoho čekat. Jsou tři odpoledne, fanoušci jsou tady, novináři jsou tady. Nemyslím na McGregora, já mám svůj harmonogram ve kterém měla konference začít ve tři odpoledne. Musím myslet na sebe a čeká mě vážení, takže jestli přijde pozdě, je to jeho problém," soptil neporažený Nurmagomedov.

 

14

GALERIE: McGregor přišel pozdě na tiskovku a naštval Khabiba

Zdroj: Profimedia

Khabib Nurmagomedov

Hodnocení:

 

Takže Dagestánec odpovídal na dotazy a pořád se nervózně o díval na hodinky, kde jen McGregor může být. Po asi 15 minutách zoufalého čekání mu prezident UFC pošeptal, že McGregor uvízl v zácpě a ještě se zdží. Na to už ale Khabib neměl nervy, zapózoval s pásem a z tiskové konference naštvaně odešel.
 

Celý záznam z tiskové konference si můžete pustit zde:


Za dalších asi 10 minut McGregor konečně dorazil, ale všechny překvapilo, že na sobě neměl žádný extravagantní oblek, ale obyčejné tepláky a vytahané tílko! Navíc v ruce s flaškou whiskey, kterou popíjel už na první tiskové konferenci.
 
V neděli 7. října ráno to vypukne. Pokud patříte mezi opravdové nadšence bojových sportů, tak galavečer UFC 229 začíná ve 4 hodiny ráno. Na nejsledovanější souboj Khabiba s Conorem pak dojde zhruba o dvě hodiny později.

 

mm TN.cz