Aktualizováno 9.10. 2018 08:04
ufc přísný trest za běsnění

Khabib se dočká nejhoršího! Jeho otec prozradil, co ho čeká doma

Khabib Nurmagomedov se svým otcem
Zdroj: Profimedia

Když se Khabib po vítězství nad McGregorem a svém běsnění okolo klece konečně uklidnil, se skloněnou hlavou přišel na pozápasovou tiskovou konferenci. Omlouval se fanouškům, médiím a sypal si popel na hlavu. Už tehdy však naznačil, co pro něj bude nejhorším trestem a ten se mu v nejbližsí době vyplní.

Je pochopitelné, že otec aktuálního šampiona UFC v lehké váze Abdulmanap Nurmagomedov nebyl nadšený z toho, jak jeho syn v Las Vegas vyváděl.

Khabibovo řádění mezi fanoušky, když vyskočil z klece:

Ruským novinářů, těsně po zápase řekl, že plánuje Khabiba přísně potrestat. "Já mu uložím mnohem přísnější trest, než jaký dostane od UFC. Varoval jsem ho! Pro mně je disciplína na prvním místě. V oktagonu ať si dělá, co chce, ale mimo něj, tam je hranice, kde jsou civilisté, děti, ženy a cizí lidé." durdil se Khabibův otec, který je v Dagestánu jedním z nejuznávanějších trenérů.

14

GALERIE: Khabibův otec prozradil, jak ho chce potrestat za řádění

Zdroj: Profimedia

Abdulmanap Nurmagomedov

Hodnocení:


 

O tom, že trest nebude pro Khabiba ničím příjemným svědčí i trenérské metody jeho otce. Na videu níže je například vidět, jak nechal Khabiba v pouhých devíti letech zápasit s medvědem!

 

Khabib v zápase o titul šampiona v lehké váze nejprve ve čtvrtém kole uškrtil McGregora a pak vyskočil z klece a začal se rvát se členem Conorova týmu.

19

GALERIE: Takto vypadal McGregor před a po zápase s Khabibem

Zdroj: Profimedia

Conor McGregor

Hodnocení:

V T-Mobile Areně pak nastalo hotové peklo a do klece naskákali tři muži z Nurmagomedova týmu a napadli McGregora.

Připomeňte si zákeřné napadení McGregora v oktagonu:

mm TN.cz