Publikováno 14. 10. 2018
Hvězda UFC Další výzva

Khabib má novou metu, vyzval Maywheathera! Sejdou se v ringu?

Khabib Nurmagomedov a Floyd Mayweather
Zdroj: profiboxing.cz

Minulý víkend získal Khabib Nurmagomedov pás pro šampiona lehké váhy UFC, když porazil hvězdného Conora McGregora. Bojovník z Ruska teď vymýšlí nové plány. Prostřednictvím sociální sítě vyzval legendárního a neporaženého boxera Floyda Mayweathera.

S Mayweatherem se utkal už vloni v srpnu Conor McGregor. Byla to jasná záležitost, Floyd nedal Irovi v ringu žádnou šanci. Poté ukončil (už poněkolikáté) kariéru. Mayweather se může chlubit bilancí 50 výher a 0 proher. I díky tomu je zapsán do Guinessovy knihy rekordů.

 

 

Nejlépe vydělávající boxer v historii by ale mohl znovu oprášit své rukavice a postavit se v ringu další hvězdě UFC. Tentokrát ho vyzývá Khabib Nurmagomedov. Ten je zase neporaženým bojovníkem v nejprestižnější organizaci MMA. Rus má rekord 27 výher a 0 proher.

 

"Pojď Floyde, teď musíme bojovat. V džungli je totiž jenom jeden král," vzkázal Khabib Floydovi prostřednictvím videa na svém Instagramu, na kterém vystupoval společně s Leonardem Ellerbem, výkonným ředitelem Mayweather Promotions. Společně se potkali při boxerské akci v Rusku.

 

 

Khabib zkrátka myslí na budoucnost. Není totiž vyloučeno, že v UFC skončí. Oznámil to po incidentu, který se stal po zápase s McGregorem, kdy po výhře nad Irem přeskočil klec a vyvolal bitku s Conorovým trenérem Dillonem Danisem. Khabibovi vadilo, že UFC udělila doživotní zápas jeho kamarádům, kteří v oktagonu napadli McGregora.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:45

   Valencia CF - Villarreal CF

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Proběhni.se 2019

   17:10

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 15:25 16:50

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   19:05

   Premier League Darts 2019

   21:30

   Truck Racing Magazine (2)

   21:50

   Spartan Race – Kutná Hora

Celý Program