NHL

Kempný se vrátil po zranění gólem, Mrázek musel střídat

Petr Mrázek

Michal Kempný se po dlouhodobém zranění vrátil na led a hned přispěl gólem k výhře Washingtonu nad New York Rangers. Vidět byli i další dva Češi v dresu Capitals. Radko Gudas se porval a Jakub Vrána neproměnil trestné střílení.

Kempný chyběl kvůli zranění stehenního svalu už od března, návrat si ale nemohl představovat lepší. Na ledě strávil téměř 15 minut a po čtvrt hodině hry poslal Capitals do vedení 2:1.

Washington postupně navyšoval náskok a gól mohl dát i Jakub Vrána, Ten v polovině zápasu ale trestné střílení neproměnil. U výhry 5:2 se rvačkou blýskl i Radko Gudas, který se porval už ve čtvrté minutě zápasu.

Michal Kempn se po dlouhodobm zrann vrtil na led a hned pispl glem k vhe Washingtonu nad New York Rakngers. Vidt byli i dal dva ei v dresu Capitals. Radko Gudas se porval a Jakub Vrna nepromnil trestn stlen. Kempn chybl kvli zrann stehennho svalu u od bezna, nvrat si ale nemohl pedstavovat lep. Na led strvil tm 15 minut a po tvrt hodin hry poslal Capitals do veden 2:1. Washington postupn navyoval nskok a gl mohl dt i Jakub Vrna, Ten v polovin zpasu ale trestn stlen nepromnil. U vhry 5:2 se rvakou blskl i Radko Gudas, kter se porval u ve tvrt minut zpasu.

Nedařilo se Petru Mrázkovi, který střídal už ve 26. minutě. To Rowney v oslabení zvyšoval už na 4.0. Carolinu střídání brankáře nastartovalo, stačilo to ale pouze na snížení na 2:4.

Do statistik se zapsal i Dominik Simon, který asistencí pomohl Pittsburghu k výhře 4:2 nad Dallasem. Český útočník v úvodu třetí třetiny vypíchl puk obráncům, k tomu se dostal Letang  a nekompromisně zavěsil.

Dominik Kubalík ani David Kämpf se za Chicago neprosadili, Chicago i přes to zvítězilo nad Columbusem 3:2 po prodloužení. Výhru slaví také Edmonton, který přetlačil 2:1 Detroit.