Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2015 11:41
foto to muselo bolet

Když postup na EURO bolí. Takhle teď trpí záložník Kolář!

Daniel Kolář
Zdroj: facebook.com

Fotbalisté české reprezentace si výhrou 2:1 v Lotyšsku zajistili s předstihem postup na EURO 2016 do Francie. Hned po zápase propukly velké oslavy, přesto jedna věc všechny mrzela. V utkání se totiž ošklivě zranil záložník Daniel Kolář, kterému jeden z domácích hráčů způsobil zlomeninu lícní kosti.

Kolář hned po zranění střídal, ovšem vypadal poměrně v pohodě. Že to bude vážné, ale všichni dobře věděli. „Dan má bohužel zlomenou lícní kost. Ten zvuk jsem slyšel až na lavičku,“ prozradil po utkání trenér Pavel Vrba.
 


„Jeho zranění mě mrzí, protože patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Ve druhém poločase se ukázalo, jak je důležitý. Bez něj to byl spíše boj než fotbal,“ doplnil zkušený kouč.


Kolář musel zamířit po návratu do Česka okamžitě do nemocnice a podstoupil operaci. Zatímco těsně po zápase v Lotyšsku stále vypadal relativně v pořádku, nyní už jeho tvář „zdobí“ výrazný monokl.

 

Bojovník Dan Kolář postup na Euro vykoupil v Lotyšsku zraněním vobličeji, dnes už podstoupil operaci... Tak brzké uzdravení, Koldo!!!

Posted by Česká fotbalová reprezentace on 7. září 2015


Kmenový hráč Viktorie Plzeň by měl chybět tři týdny. Všichni tak kromě postupové euforie nyní přejí Kolářovi brzké uzdravení.
 

iSport.cz

To nejlepší z iSport.cz