McGregor vs. Poirier 2

Kdo vyhraje? Král je jen jeden, říká Vémola. McGregorovi věří i Procházka

David Chmátal
David Chmátal
Aktualizováno 12:54
20.1. 2021 12:49
Téma:
UFC

Již v noci ze soboty na neděli se uskuteční dlouho očekávaný zápas Conor McGregor vs. Dustin Poirier 2. Podívejte se, jak odvetu po šesti letech dvou předních UFC ranařů vidí česko-slovenské MMA Ikony.

První jejich střetnutí v roce 2014 trvalo pod dvě minuty a tehdy zvítězil McGregor. Ačkoli od té doby uplynulo šest let a oba zápasníci ušli kus cesty, hlasy ve prospěch irského ranaře dominují. 
 

 

Jiří Procházka – UFC zápasník v polotěžké váze"Tipoval bych to stejně, jako v prvním zápase. Byť od té doby oba udělali velký pokrok, ať už ve stylu i v dalších ohledech. Poirier se hodně posunul, ale myslím, že na McGregora to stačit nebude."David Dvořák – UFC zápasník v muší váze"Zápas Dustin vs. Conor, já bych to hrozně přál Dustinovi, budu mu fandit a doufat že vyhraje. Ale kdybych si měl vsadit, tak si myslím, že Conor bude jasný favorit. Vypadá ve formě a věřím mu.

Anketa

Kdo vyhraje odvetný zápas?

Hlasovalo 538 lidí.
Vypadá nemotivovaně a jestli se bude prát minimálně jak v posledních zápasech, tak si myslím, že vyhraje. Poirier je přestřelkář, chce do soupeře vlétnout a když je možnost soupeře si hodit a zkusit submisi. Ale Conor je přesně ten styl, který mu nesedí. Poirier musí vytáhnout nějaké eso z rukávu, Conor má oko, umí držet vzdálenost a bude o krok napřed. Rozhodně nebude hrát roli to, že někdo dlouho nezápasil."Attila Végh - vítěz Zápasu století

"Můj osobní názor je, že vyhraje Conor. Tak 60 na 40. Dustin je velmi šikovný bojovník a má velkou motivaci k tomu, aby porazil už novodobou legendu. Ale myslím si, že když má Conor tréninkový režim, tak se umí připravit na vše a už ví jak na něj. Ale rozhodně to nebude mít lehké. Do minuty to určitě nebude, rozhodující kola si myslím, že budou 3 nebo 4."Ĺudovít Klein - první Slovák v UFC

"Můj nazor je, že zápas vyhraje Conor. Bude to KO./TKO., protože je podle mě ve skvělé formě. Myslím si, že jeho postoj a styl boje je na úplně jiné úrovni, než má Poirier."
André Reinders – bývalý zápasník a trenér

 “Jde o odvetu, takže se soupeři znají. Obvykle v odvetách mají větší motivaci poražení, což je Poirier. Ale ani tak si nemyslím, že na McGregora bude stačit. Co by mohlo rozhodnout je, že Dustin má pomalejší starty a potřebuje si soupeře osahat, naopak Conor je v prvních kolech nejsilnější. Tam vidím, šanci na rychlé ukončení. Poirierovi by mohl usilovat o vítězství spíše v pozdějších kolech. Disponuje jednou s největší frekvencí úderů v lehké váze. Čím více se bude zápas vyvíjet, tím má větší šanci na ukončení. Mohl by zkusit Conora zpomalit tím, že by mu rozkopával nohy a wrestlingem na pletivu.“

 

Karlos Vémola – zápasník v organizaci OKTAGON„Fandím McGregorovi, proč bych fandil někomu jinému. V UFC je jenom jeden král a to je McGregor. Porazí ho jednou a porazího i podruhé. Sice se oba někam posunuli, ale pokaždé, když McGregor vleze do klece, předvádí neuvěřitelné výkony a já věřím tomu, že vyhraje"

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

   13:05 13:35
   13:35

   Český motorsport 2021 (1)

   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   14:15

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto3)

   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink MotoGP)

   16:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto2)

 • Nova Sport 2

  • AS Řím - AFC Ajax

   13:00 14:45
   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   20:00

   Magazín NBA Action (17)

Celý program