vip celebrity

Kdo všechno fandí Slavii? U titulu v Edenu byli hráči NHL, Donutil tančil

Na tribunách v Edenu bylo hned několik hvězd
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz
Petra Kvitová, Miroslav Donutil a Leoš Mareš na tribunách Edenu.
Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 25. 6. 2020
Téma:

U tak velkého zápasu, jakým duel Slavie s Plzní bezpochyby byl, nesměla chybět ani řada známých tváří. Na tribunách se tak uvelebili hvězdy z NHL, herci, zpěváci a zápas samozřejmě nevynechal ani světově uznávaný kardiochirurg.

Sešívaní rozhodli předčasně o titulu díky gólu Petra Ševčíka, jehož chytrému zakončení tleskalo již zhruba pět tisíc diváků. Na tribunách ale byla k vidění celá řádka slavných osobností.

 

Někteří se pochlubili na svých sociálních sítích. Titul oslavil odchovanec hokejové Slavie a hvězda San José Tomáš Hertl, který se o radost podělil v instastories. Kromě něj byli k vidění ve VIP prostorách také Jakub Voráček a David Pastrňák.

 

 

Na instagramu se pochlubil fotkou z Edenu také známý moderátor Leoš Mareš či herec Jakub Prachař, který je na záběru se svým neméně slavným otcem Davidem a další hvězdou stříbrného plátna Vojtěchem Kotkem.

 

 

 

Tradičními účastníky zápasů Slavie jsou také František Ringo Čech a známý kardiochirurg Jan Pirk. Mezi nimi na stadionu nechyběla ani tenistka Petra Kvitová, která se také na stories pochlubila návštěvou Edenu.

 

 

Na tribuně v Edenu se uvelebila také ikona českého MMA Karlos "Terminátor" Vémola, který na svá storýčka zavěsil i fotku se známým podnikatelem a také fanouškem sešívaných Ivem Rittigem.

 

Fanoušci slavili s hráči titul přímo v Edenu, kvůli restrikcím ale na uctivou vzdálenost:

 

Ze zástupců hereckého oddílu byli k vidění rovněž Ondřej Pavelka a další již etablovaný návštěvník Miroslav Donutil, který si v průběhu zápasu dokonce zatančil a zahrál na imaginární kytaru.

 

 

 

Na videu Slavia TV si během rozhovoru se čtveřicí hráčů tito všimli přítomnosti právě hvězd z NHL na tribuně. Na herce Donutila reagovali dokonce adorujícím komentářem: "A Miroslav Donutil, nazdar, já tě miluju, ty v*le," kříčel jeden z nadšených hráčů.

 

 

Čerství mistři také vyzvali smetánku, aby vyrazili za nimi do kabin. Tribuna, na které byli právě Pastrňák, Prachař, Donutil či Voráček pak s nimi udělala svoji malou děkovačku.

 

 

Pražská Slavia zkrátka táhne a na tribunách se to hemží slavnými osobnostmi, a to nejen těmi kovanými. Samozřejmě, velkou řadu známých osobností mají ve svém fanklubu i jiné týmy.

 

Stačí jen vzpomenout na podobně velkou plejádu jmen hlásísích se k dresu rudé barvy. Sešívaní však vyhráli tři tituly za poslední čtyři roky a to se logicky odrazilo i ve VIP prostorách. Slavia je víc vidět a určitě jí prospěly i úspěchy v pohárové Evropě.

 

Rozhodující moment zápasu přišel v 69. minutě, kdy se prosadil Petr Ševčík:

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program