je tu nový pár?

Kdo je za rozchodem Tomáše s Lucií? Indicie vedou k tenistce!

Rozchod Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové je dozajista šokem. Ač úspěšný hokejista požádal o respektování soukromí, na sociálních sítích už lidé sdílí zaručené zprávy o důvodu krachu manželství. Za vším má stát prý jedna úspěšná česká tenistka.

Tomáš Plekanec zůstane v kanadském Montrealu, Lucie Vondráčková zřejmě s dětmi zamíří do Prahy. Navenek idylické soužití dvou českých celebrit skončilo.

GALERIE: Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se rozešli

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 2

Veřejnost ale zajímá důvod krachu manželství a čím dál víc začínají prosakovat informace o tom, že Tomáš Plekanec si našel novou ženu. A ne ledajakou. Podle webu Prásk.tv by měla být novou Plekancovou láskou Lucie Šafářová.


Indicií, které by mohly Tomáše Plekance a Lucii Šafářovou spojovat, je několik.


Už loni v srpnu vyrazil Tomáš Plekanec na turnaj do Quebeku zafandit českým tenistkám a v rozhovoru pro web turnajový web přiznal, že palce drží právě Lucii. Však už se potkali rok předtím při tradiční exhibici, která předchází turnaj Rogers Cup.

Rozchod s Lucií Vondráčkovou hokejista oznámil dost nečekaně, ale v této souvislosti také paradoxně v době, kdy začal letošní Rogers Cup, který se tentokrát hraje právě v Montrealu. A Lucie Šafářová na něm nechybí.


Web prask.tv navíc informuje o údajném setkání jedné ze čtenářek právě s Plekancem a Šafářovou na společné dovolené. Důkazy nejsou, ale na každém šprochu pravdy trochu být může.


A Lucie? Však i ona má ke Kanadě vřelý vztah. Muž, který jí dokázal dostat do úplné tenisové špičky se jmenuje Rob Steckley a je také Kanaďan. Lucie se před rokem ke svéráznému trenérovi vrátila a po zdravotních trablích zase hraje skvěle.


Je tedy soužití Lucie Šafářové s Tomášem Plekancem realitou? Viděli jste tyto dva úspěšné české sportovce spolu? Pokud ano, napište nám.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lucie Vondráčková v ohrožení: Otrava nebezpečnou látkou!

Fanoušci kritizují Lucii Vondráčkovou kvůli novému klipu! A to ještě ani nevyšel

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   12:50

   Element (405)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

   12:00

   Element (405)

   12:15

   UFC Reloaded (10)

   13:00

   Fotbal: Le Havre AC - ES Troyes

Celý Program