fotbal Poprask na Lize mistrů

Kdo je sexy narušitelka finále? Vše měla dlouho naplánované!

Polonahá fanynka narušila finále Ligy mistrů
Zdroj: Profimedia
Téma:

Byl to nejzajímavější okamžik celého finále. Nejednalo se o krásný gól, ale o moment, který na fotbal vůbec nepatří. Na hřiště vyběhla polonahá žena a pobavila celý svět. Vše ale nasvědčuje tomu, že to byla dlouho plánovaná akce.

Stačilo pár vteřin a Kinsey Wolanski zná celý svět. Ve finále Ligy mistrů se rozběhla na hřiště a zastavila se až ve středovém kruhu. Zařízlé plavky ukázaly možná více, než ruská kráska chtěla.


Svůj účel ale splnila. Během chvilky jí raketově vystoupil počet sledujících na instagramu. Z 230 tisíc se během pár hodin staly dva miliony. Z dívky, která byla na stránkách Maximu a Sports Illustrated se pro jednu chvíli stala nejvyhledávanější modelka na světě.


A co víc, nápisem na plavkách se jí podařilo i zpropagovat stránky svého přítele. Tím je youtuber Vitaly Zdorovetskiy, který má na svém kanálů téměř deset milionů odběratelů. Ty si získává vtipnými videi a pranky, ve kterých má hlavní roli nahota. A jeho přítelkyně mu je ochotná v nahánění čísel pomoci. Pro svého miláčka očividně udělá cokoliv.

GALERIE: Kinsey Wolanski

1
/
5
Zdroj: Instagram, Kinsey Wolanski
Kinsey Wolanski

Celá akce byla totiž dlouho dopředu naplánovaná. Zatímco Vitaly se k činu přiznal až při zápase, dvaadvacetiletá Ruska po celý den přidávala příspěvky s hashtagy týkající se finále Ligy mistrů a naznačovala, že se něco chystá.


To dokazuje i video Vitalyho, který přesně věděl, kdy namířit mobil na tribuny a jeho přítelkyně vyběhne na hřiště. „Ona to udělala! To je sakra moje holka,“ řval nadšeně.


O pár hodin později, kdy už jeho přítelkyně vylezla z vazby, překvapil své sledující i na twitteru. „Nemůžu se dočkat, až si tě vezmu,“ okomentoval fotku polonahé přítelkyně na hřišti.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:00

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program