Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.6. 2016 16:57
video to by se stát nemělo

Kde je ochranka? Fanda si v klidu doběhl pro selfie s Ronaldem!

Selfie s Cristianem Ronaldem
Zdroj: Twitter / YouTube.com

Před startem evropského šampionátu ve Francii se všichni dušovali, jak obrovská bezpečnostní opatření jej budou provázet, čím dál víc se ale zdá, že to asi nebude tak horké. Poté co bylo EURO svědkem nepokojů ruských a anglických fanoušků přímo na stadionu, teď dokonce jeden z fanoušků pronikl až na trávník!

A to dokonce ve chvíli, kdy na něm byla jedna z nejsledovanějších postav celého mistrovství. Už před začátkem EURA se trenér portugalské reprezentace obával, že s Cristianem Ronaldem je spojené velké bezpečnostní riziko a jeho slova se částečně naplnila po utkání s Rakouskem.
 

To se hvězdnému útočníkovi nepovedlo. Nejen, že opět pálil šanci za šancí, ale nedokázal se dokonce prosadit ani z pokutového kopu, když pouze nastřelil tyč. Portugalci i kvůli tomu přenechali bod Rakušanům a ve skupině mají po dvou zápasech jen dva body, to však mladému obdivovateli fotbalisty Realu Madrid nezabránilo v tom, aby si chtěl se svým idolem udělat fotku.

 


A neváhal si kvůli tomu doběhnout až na trávník. Kdo by čekal, že jej ochranka zastaví ještě na tribuně, ten by se šeredně mýlil. Mladík dosprintoval před nestíhajícími pořadateli až ke středovému kruhu, kde si našel svého oblíbence. Když jej v tu chvíli konečně chtěla ochranka zpacifikovat, Portugalec je ale gestem ruky zastavil a se svým fandou si ochotně udělal selfie.


 

Pro kluka je to zážitek na celý život, pro EURO ale další varovně zvednutý prst. Příště by to totiž nemusel být jen kluk s foťákem...
 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:50 23:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   23:00

   Czech rally 2019 (1)

   23:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   00:00

   NHL News

   00:15

   NHL – akce měsíce

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

 • Nova Sport 2

  • 20:50 23:00

   Valencia CF - Villarreal CF

   23:00

   Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

   23:30

   UFC Unleashed (2)

   00:20

   Major League Soccer Highlights (7)

   00:50

   Ligue 1 Highlights (32)

   01:45

   Element (385)

Celý Program