trénink v karanténě

Svaly jako Terminátor! Vémola ukázal jak posilovat v pohodlí domova

Karlos
Zdroj: Profimedia
Karlos "Terminátor" Vémola
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 25. 3. 2020
Téma:
UFC

Ikona domácí MMA scény Karlos Vémola nabídl řešení těm, kteří neví, jak v karanténě sportovat, či se alespoň na chvíli zabavit. S fanoušky se podělil o svůj trénink břišního pekáče a každý, kdo jen trochu chce, může trénovat jako Terminátor v pohodlí svého domova.

Být v karanténě alespoň trochu aktivní a nenabrat zbytečná kila je téměř nadlidský úkol. Všechny tělocvičny jsou zavřené a ani běhaní venku není v současné situaci vítané. Řešením je domácí posilování. Jak na to ukázala hvězda domácí MMA scény Karlos „Terminátor“ Vémola.
 

„Pokusím se vám v době karantény pomoci s domácím cvičením. Dnes si dáme břicho,“ uvedl své video na Instagramu Vémola. Se svými fanoušky se rozhodl sdílet svou tréninkovou rutinu. Každý tak může v pohodlí domova zamakat na plochém břichu. Navíc pod vedením prvního Čecha, který kdy vstoupil do UFC.

Zobrazit pspvek na Instagramu

#DrSemnouFormu

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

„Nehledejte výmluvu, teď nic nedělat, když nemůžete to tělocvičny. Když ty možnosti nejsou tak je musíme hledat. Když budeme teď dřít, budeme mít pak náskok," motivoval ostatní zápasníky i všechny ostatní Vémola v pořadu Ondřeje Novotného.

Vémola tráví krizovou situaci sám v Londýně, kde se rozhodl zůstat, aby neohrozil svou rodinu. V době, kdy v České republice byla vyhlášena karanténa, se v Británii ještě mohlo trénovat a všechny tělocvičny fungovaly bez problému. Situace se změnila a i Vémola musí svou přípravu podřídit preventivním opatřením.

V současnosti se připravuje na první zápas od prohry s Attilou Véghem. Původní plán byl, že se objeví na galavečeru organizace OKTAGONMMA v Bratislavě a krátce na to i na pražské Štvanici. Nicméně s ohledem na současnou situaci, kdo ví, jaké akce se opravdu uskuteční.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 14:40 16:20

   Fotbal: Lille OSC - AS Saint - Étienne

   16:20

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

Celý Program