trénink v karanténě

Svaly jako Terminátor! Vémola ukázal jak posilovat v pohodlí domova

Karlos
Zdroj: Profimedia
Karlos "Terminátor" Vémola
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 25. 3. 2020
Téma:
UFC

Ikona domácí MMA scény Karlos Vémola nabídl řešení těm, kteří neví, jak v karanténě sportovat, či se alespoň na chvíli zabavit. S fanoušky se podělil o svůj trénink břišního pekáče a každý, kdo jen trochu chce, může trénovat jako Terminátor v pohodlí svého domova.

Být v karanténě alespoň trochu aktivní a nenabrat zbytečná kila je téměř nadlidský úkol. Všechny tělocvičny jsou zavřené a ani běhaní venku není v současné situaci vítané. Řešením je domácí posilování. Jak na to ukázala hvězda domácí MMA scény Karlos „Terminátor“ Vémola.
 

„Pokusím se vám v době karantény pomoci s domácím cvičením. Dnes si dáme břicho,“ uvedl své video na Instagramu Vémola. Se svými fanoušky se rozhodl sdílet svou tréninkovou rutinu. Každý tak může v pohodlí domova zamakat na plochém břichu. Navíc pod vedením prvního Čecha, který kdy vstoupil do UFC.

Zobrazit pspvek na Instagramu

#DrSemnouFormu

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

„Nehledejte výmluvu, teď nic nedělat, když nemůžete to tělocvičny. Když ty možnosti nejsou tak je musíme hledat. Když budeme teď dřít, budeme mít pak náskok," motivoval ostatní zápasníky i všechny ostatní Vémola v pořadu Ondřeje Novotného.

Vémola tráví krizovou situaci sám v Londýně, kde se rozhodl zůstat, aby neohrozil svou rodinu. V době, kdy v České republice byla vyhlášena karanténa, se v Británii ještě mohlo trénovat a všechny tělocvičny fungovaly bez problému. Situace se změnila a i Vémola musí svou přípravu podřídit preventivním opatřením.

V současnosti se připravuje na první zápas od prohry s Attilou Véghem. Původní plán byl, že se objeví na galavečeru organizace OKTAGONMMA v Bratislavě a krátce na to i na pražské Štvanici. Nicméně s ohledem na současnou situaci, kdo ví, jaké akce se opravdu uskuteční.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   18:00 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

   22:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   18:55 20:55
   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

   02:10

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

Celý program