CZ NHL charity showmatch

Kaut vyhrál charitativní turnaj v NHL 20 a prozradil velkou novinu!

Václav Trousil
Václav Trousil
2.6. 2020 13:29
Téma:
NHL

Byl jedním ze čtyř českých hráčů, kteří se zúčastnili charitativního turnaje CZ NHL charity showmatch. Útočník Martin Kaut ho dokonce vyhrál, když ve finále porazil svého velkého kamaráda Martina Nečase. Dvacetiletý útočník také prozradil, že pokud NHL opravdu začne, připojí se k hlavnímu týmu Colorada Avalanche a bude čekat na svou šanci.

Kaut si turnaj v NHL 20 užil. Ve finále těsně udolal Nečase 4:3. „Myslím, že virtuální Colorado má jedno z nejlepších hodnocení, takže jsme měli štěstí na tým. Třeba Chlápa (Filip Chlapík) s Ottawou měli trošku horší hodnocení, ale myslím si, že tady nejde o výsledek. Důležitý je, že je sranda a dělá se to pro dobrou věc,“ řekl.


Mladý útočník, který v této sezoně hrál převážně na farmě a v NHL nakoukl do devíti zápasů, také prozradil velkou novinu. Generální manažer Colorada Joe Sakic mu v telefonickém rozhovoru řekl, že s Kautem počítá do hlavního týmu, pokud se NHL dohraje.

„Je to pro mě velká čest. Nevím, kolik kluků si z farmy stáhnou, ale nikdo nikdy neví, kdo se může zranit v play off, takže já budu čekat na svou šanci, ale na druhou stranu se stále neví, jestli budeme začínat. Jsou varianty, ale stále se čeká, takže uvidíme,“ konstatoval Kaut, který byl Coloradem draftován předloni v prvním kole ze šestnácté pozice.


 

Během volného času tráví Kaut hodně času s útočníkem Caroliny Hurricanes Martinem Nečasem. „Jsme ze stejnýho města, strávíme spolu hodně času a myslím si, že nám to oběma vyhovuje. Známe se odmala. Jsme rádi, že spolu můžeme trénovat,“ dodal.


 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   02:05 04:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   10:45

   MotoGP - VC Německa (závod Moto3)

   11:30

   MotoGP - VC Německa (závod Moto2)

   12:15

   MotoGP - VC Německa (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks

   01:30 03:30
   09:00

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   10:40

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší zákroky sezony (2)

   10:50

   RunTour - Brno

   11:00

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - SG Flensburg - Handewitt

   12:25

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem

Celý program