Publikováno 13. 12. 2018
nhl noční zápasy

Kašeho večer! Premiérovým hattrickem v NHL zničil Dallas

Ondřej Kaše

Hokejisté Anaheimu zvítězili 6:3 nad Dallasem a to za výrazného přispění českého útočníka Ondřeje Kašeho. Ten zaznamenal svůj první hattrick v NHL a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

Kaše si rozdělil branky do jednotlivých třetin. V sedmé minutě poslal Ducks do vedení, Stars však v prostřední části otočili třemi zásahy průběh utkání. V 37. minutě vstřelil Kaše kontaktní gól a v 51. minutě završil hattrick. Anaheim následně přidal další tři trefy.

Třetí gól Ondřeje Kašeho proti Dallasu VIDEO:

Gólman Flames David Rittich naskočil do zápasu od třetího dějství a inkasoval jednou z pěti střel, brankář Flyers Michal Neuvirth zůstal pouze na střídačce. V dresu Philadelphie si připsali asistenci obránce Radko Gudas a forvard Jakub Voráček. Útočník Calgary Michael Frolík vynechal jedenáctý duel v řadě.

Chicago porazilo Pittsburgh 6:3 a ukončilo sérii osmi porážek. Kapitán Blackhawks Jonathan Toews zaznamenal tři body za gól a dvě přihrávky. Všechny branky Penguins obstaral útočník Bryan Rust.