Publikováno 25. 10. 2017
nhl noční zápasy

Kaše dvěma góly potopil Flyers! Voráček dosáhl na bodovou metu

Ondřej Kaše

Hodně výživné zápasy z pohledu českých hráčů nabídla NHL. Ondřej Kaše pomohl dvěma brankami k výhře Anaheimu 6:2 nad Philadelphií. Za Flyers si dvě asistence připsal Jakub Voráček, který dosáhl mety 500 bodů.

Kaše v letošní sezoně odehrál kvůli zranění hlavy pouze pět zápasů, vše si ale vynahradil na ledě Philadelphie, kde minutu před koncem první třetiny srovnával skóre na 1:1.

Gól Ondřeje Kašeho na 1:1 VIDEO:

Čtyři minuty před koncem pak proměnil trestné střílení a připsal si další branku. Porážku na druhé straně musel zkousnout Jakub Voráček, který však dvěmi asistencemi dosáhl hranice 500 kanadských bodů. Voráček nastoupil v NHL k 695 zápasům a jeho bilance je 155 gólů a 345 asistencí.

Mezi střelce se proti Chicagu zapsal i Tomáš Nosek z Las Vegas a pomohl tak svému týmu k výhře 4:2.