další hit

Karolína Muchová opět skladatelkou. Tentokrát rapuje o covidové bublině

Karolína Muchová
Zdroj: Profimedia
Téma:

Čtyřiadvacetiletá česká hráčka Karolína Muchova ukázala opět svůj velký talent. Kromě toho, že je nadanou tenistkou, která aktuálně okupuje 26. místo v žebříčku WTA, tak má skvělý hudební talent. Tentokrát dokázala ohromit svou novou písní o covidové bublině v New Yorku.

Česká tenistka nastoupí v úterý proti Venus Williamsové. Aby si zkrátila volnou chvilku než vypukne tato ostrá bitva, rozhodla se přidat na svůj instagramový profil video, ve kterém rapuje. „Tři dny byl klid, teď jsem trochu ve stresu, čekám na výsledky svého covid testu,“ vyjadřuje své pocity v písni s názvem US Open Bubble.


Muchová je pověstná svým hudebním talentem. Na sociální síť přidává často videa, ve kterých zpívá popřípadě hraje na hudební nástroje. V té aktuální si také stěžuje na to, že „nepozná jedinou tvář, protože každý nosí masku.“

 


 

Její rapování však není tak negativní, jak se zdá. V něm se totiž snaží ukázat i hezkou stránku aktuální situace. Podle Muchové totiž můžeme stále dělat to, co milujeme.

 

 

Výkon na Instagramu Karolíny Muchové komentovaly i kolegyně z branže. Marie Bouzková přiznala, že písnička je hodně dobrá a Karolína Plíšková řekla, že má Muchová kdyžtak plán B. Třeba, až se jednou olomoucká rodačka rozhodně skončit s tenisem, tak se vydá na dráhu profesionální zpěvačky.
 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   12:30 13:00
   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

   14:45

   Sokolský běh republiky

   15:00

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   16:45

   Fotbal: FC Spartak Trnava - MFK Skalica

   18:30

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Magazín NBA Action (5)

   12:25 12:50
   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

   15:30

   Czech rally 2020 (7)

   16:05

   Václav Pech - rekordman české rally

Celý program