nhl To byla rána

Karma vrací úder! Hříšník Wilson poznal svoji vlastní medicínu

Toma Wilsona tvrdě poslali k zemi
Zdroj: Profimedia

A má to! Tvrďák Tom Wilson, který je známý v NHL především kvůli jeho tvrdým hitům poznal, jaké to je, když hráč takovou ránu dostane ve chvíli, kdy to nečeká.

Wilson dostal dvacetizápasový trest už v přípravě, nakonec ale mohl nastoupit do čtrnáctého zápasu Washingtonu v sezoně. A na začátku prosince opět potvrdil svoji pověst, když byl vyloučený do konce zápasu poté, co sestřelil Bretta Seneyho z New Jersey.

Zákrok na Bretta Seneyho:


V repríze loňského finále s Vegas ale pocítil na vlastní kůži, jaké to je, když někoho trefí mimo hru. Ve druhé třetině si ho našel Ryan Reaves a nekompromisně ho poslal k zemi.


Náznak šarvátky proběhl už v první třetině, to ale tyto dva hráče zvládli spacifikovat rozhodčí. Ve druhé třetině za stavu 2:1 pro Capitals si už ale útočník Golden Knights svého soka našel.


Po hitu odletěla Wilsonovi hokejka i helma a druhou ránu do hlavy schytal ještě o led. Wilsona museli odvést z ledu spoluhráči, Reaves to už ale sledoval z trestné lavice. Za zákrok dostal pětiminutový trest za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest k tomu jako bonus.

 


Zákrokem by se měla zabývat i disciplinární komise. Podle trenéra Vegas bylo ale vše v pořádku. „Je mi líto, že se jim zranil hráč, ale na tom zákroku jsem neviděl nic špatného," řekl po zápase Gerard Gallant.
 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program