Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nhl To byla rána

Karma vrací úder! Hříšník Wilson poznal svoji vlastní medicínu

Toma Wilsona tvrdě poslali k zemi
Zdroj: Profimedia

A má to! Tvrďák Tom Wilson, který je známý v NHL především kvůli jeho tvrdým hitům poznal, jaké to je, když hráč takovou ránu dostane ve chvíli, kdy to nečeká.

Wilson dostal dvacetizápasový trest už v přípravě, nakonec ale mohl nastoupit do čtrnáctého zápasu Washingtonu v sezoně. A na začátku prosince opět potvrdil svoji pověst, když byl vyloučený do konce zápasu poté, co sestřelil Bretta Seneyho z New Jersey.

Zákrok na Bretta Seneyho:


V repríze loňského finále s Vegas ale pocítil na vlastní kůži, jaké to je, když někoho trefí mimo hru. Ve druhé třetině si ho našel Ryan Reaves a nekompromisně ho poslal k zemi.


Náznak šarvátky proběhl už v první třetině, to ale tyto dva hráče zvládli spacifikovat rozhodčí. Ve druhé třetině za stavu 2:1 pro Capitals si už ale útočník Golden Knights svého soka našel.


Po hitu odletěla Wilsonovi hokejka i helma a druhou ránu do hlavy schytal ještě o led. Wilsona museli odvést z ledu spoluhráči, Reaves to už ale sledoval z trestné lavice. Za zákrok dostal pětiminutový trest za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest k tomu jako bonus.

 


Zákrokem by se měla zabývat i disciplinární komise. Podle trenéra Vegas bylo ale vše v pořádku. „Je mi líto, že se jim zranil hráč, ale na tom zákroku jsem neviděl nic špatného," řekl po zápase Gerard Gallant.
 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program