nhl To byla rána

Karma vrací úder! Hříšník Wilson poznal svoji vlastní medicínu

Toma Wilsona tvrdě poslali k zemi
Zdroj: Profimedia
Téma:

A má to! Tvrďák Tom Wilson, který je známý v NHL především kvůli jeho tvrdým hitům poznal, jaké to je, když hráč takovou ránu dostane ve chvíli, kdy to nečeká.

Wilson dostal dvacetizápasový trest už v přípravě, nakonec ale mohl nastoupit do čtrnáctého zápasu Washingtonu v sezoně. A na začátku prosince opět potvrdil svoji pověst, když byl vyloučený do konce zápasu poté, co sestřelil Bretta Seneyho z New Jersey.

Zákrok na Bretta Seneyho:


V repríze loňského finále s Vegas ale pocítil na vlastní kůži, jaké to je, když někoho trefí mimo hru. Ve druhé třetině si ho našel Ryan Reaves a nekompromisně ho poslal k zemi.


Náznak šarvátky proběhl už v první třetině, to ale tyto dva hráče zvládli spacifikovat rozhodčí. Ve druhé třetině za stavu 2:1 pro Capitals si už ale útočník Golden Knights svého soka našel.


Po hitu odletěla Wilsonovi hokejka i helma a druhou ránu do hlavy schytal ještě o led. Wilsona museli odvést z ledu spoluhráči, Reaves to už ale sledoval z trestné lavice. Za zákrok dostal pětiminutový trest za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest k tomu jako bonus.

 


Zákrokem by se měla zabývat i disciplinární komise. Podle trenéra Vegas bylo ale vše v pořádku. „Je mi líto, že se jim zranil hráč, ale na tom zákroku jsem neviděl nic špatného," řekl po zápase Gerard Gallant.
 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:35 01:05

   Marathon des Gorges - Kayaking & Trailrunning

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers

   03:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   04:00

   Laax Open

   04:35

   NHL: San Jose Sharks - New Jersey Devils

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:30 01:15

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   01:15

   Ligue 1 Highlights (26)

   02:10

   UFC Reloaded (17)

   02:55

   UFC Reloaded (18)

   04:00

   Snowbike Festival & Tom Evans Profile

   04:25

   NBA – akce měsíce

Celý Program