Publikováno 27. 10. 2017
Medailonek Osobnosti NHL

Karlsson exkluzivně o Hertlovi: Takový je v kabině! VIDEO

Zdroj: Nova Sport

Každý den můžete na stanicích Nova Sport sledovat ten nejlepší hokej. Sezona NHL je v plném proudu a my vám v rámci ní nabídneme každý týden jeden medailon s jedním z hráčů jednotlivých týmů. Jako první je na řadě Melker Karlsson, švédský útočník San Jose.

Melkera Karlssona a jeho spoluhráče z týmu Sharks uvidíte v akci už v sobotu od 19:00 na stanici Nova Sport 1, kdy San Jose hraje v Buffalu. 

 

Po uplynulé sezoně si budou chtít Žraloci letos spravit chuť, ale zatím jsou v Západní konferenci až třináctí. „Minulá sezona byla mírným zklamáním. Postoupili jsme sice do play off, ale vypadli už v prvním kole,“ řekl Melker Karlsson, který věří, že je tým tentokrát lépe připraven.

 

Mluvil také o Tomášovi Hertlovi, českém útočníkovi, který v organizaci Sharks hraje pátým rokem. „Je to urostlý hráč, který má dobře stavěnou postavu. Navíc to umí s pukem. Nejen, že je důležitou součástí našeho týmu, ale je to i prima kluk v kabině. Je s ním sranda,“ pokračoval Karlsson.

 

 

V týmu San Jose pokračují i nadále dvě vousaté hvězdy. „Na hru Brenta Burnse se vždycky skvěle kouká, je to náš nejlepší hráč. Joe Thornton sice stárne, ale pořád hraje na špičkové úrovni. Pro Sharks je důležité, že u nás zůstal, že jsme si ho udrželi. Je úžasné, co všechno ještě dovede,“ dodal Melker Karlsson.

lju TN.cz