Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Gólman smolař

Karius zažívá peklo a prosí o odpuštění: Nemohu vůbec spát!

Loris Karius
Zdroj: Profimedia
Loris Karius

Jeho dvě minely v utkání finále Ligy mistrů viděl snad každý na světě. Brankář Liverpoolu Loris Karius pokazil svému týmu možná nejdůležitější zápas kariéry a je terčem kritiky i posměchu. Téměř 24 hodin po utkání se Karius ke zpackanému klání vrátil a na sociální síti popsal, co se v něm momentálně odehrává. Německý gólman prosí veřejnost o odpuštění.

Je unavený, nemůže spát a všechno se mu vrací před očima. "Od toho zápasu jsem nespal. Ty věci se mi stále honí hlavou," napsal Loris Karius na svůj Twitter.

 

 


Karius se veřejně omlouvá. Za všechno a všem. "Je mi to neskutečně všechno líto – je mi líto spoluhráčů, vás fanoušků, klubového personálu. Vím, že jsem to zpackal dvěma chybami a položil nás na lopatky," pokračoval německý gólman.

 

 

Podle expertů by mohl kvůli výkonu přijít o angažmá na britských ostrovech. Co by si teď nejvíc přál, to asi tušíte… "Chtěl bych vrátit čas, ale bohužel to není možné. Je to daleko horší v tom, že jsme cítili, že Real Madrid můžeme porazit a dlouho jsme byli ve hře," uvedl Karius.

 

 

Prostřednictvím twitterového účtu ještě Karius poděkoval fanouškům. "Děkujeme za skvělou podporu a za to, že jste dorazili do Kyjeva a drželi jste nás. Neberu to jako samozřejmost a znovu jste mi ukázali, že jaká jsme velká rodina. Děkuji, vrátíme se silnější," slíbil Karius.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto3)

   09:50

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

   12:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program