XFN na nohou

Kareš se pustil do Vémoly: Vybírá si jen soupeře, kteří mu sedí!

Petr Kareš a Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia/kolaž TN.cz
Petr Kareš a Karlos Vémola
Téma:
MMA

Nechce se vzdát. Aby splatil některé dluhy, které jeho organizace XFN má, půjde její zakladatel Petr Kareš opět do klece. Dokonce si troufá na Karlose „Terminátora“ Vémolu, se kterým se dvakrát nemusí.

Organizace bojových sportů XFN padla na samotné dno. Dluží nejen bojovníkům, ale i divákům, kteří si zakoupili lístky na XFN 18, které se mělo konat v červnu. Jenže nekonalo, a jak to tak vypadá, vzhledem k milionovým dluhům se ani v nejbližší době konat nebude.
 

Kareš se ale nevzdává. Svou organizaci chce opět dostat na nohy. Na konci listopadu chce uspořádat další turnaj, během kterého dokonce osobně vleze do ringu. Bývalý kickboxer už také promluvil o soupeři, se kterým by chtěl bojovat.

„Vybral bych si Petra Ondruše, ale ten naši nabídku odmítl, protože byl zraněný. Zajímal by mne ale i boxerský zápas s Karlosem Vémolou. Trash-talk do toho sportu patří a já si soupeře nechci vybírat, pokud to bude nějaké jméno a bude to vyhecované, budu připravený,“ nechal se slyšet v rozhovoru pro Expres.cz.
 

„Chtěli jsme, aby měl Vémola kvalitnější zápasníky, kteří mu stylově nesedí. Pan Vémola si ale své soupeře vybírá pečlivě. V zápase s Patrikem Kinclem to bylo jasně vidět. Kdyby k druhému zápasu došlo, pan Vémola by prohrál. Karlos by měl začít přijímat skutečné soupeře bez ohledu na to, jestli mu stylově sedí, nebo nesedí. Na poslední akci Rytmus vs. Marpo jsme mu přivezli Brazilce za velice nevýhodných podmínek pro nás. To protože si v Evropě nevybral ze sedmi osmi bojovníků, kteří na tom byli srovnatelně,“ pustil se do Terminátora Kareš.

Právě s Vémolou má nedořešené účty. Ty začaly v době, kdy první český bojovník v UFC odešel z XFN do organizace Oktagon. Hlavním důvodem bylo, že nedostal zaplaceno.

Vémolovi prý Kareš dluží deset milionů, Kareš to ale odmítá a chce si vše „vyřešit“ v ringu.


Jenže k souboji určitě nedojde. Vémola má 9. listopadu očekávaný zápas s Attilou Véghem o československou jedničku. Pak nejspíš podstoupí operaci ramene a přesune se do zahraničí, kde chce bojovat s lepšími bojovníky. Kareš tak má smůlu a bude muset vyzvat někoho jiného.
 

Související témata:
vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Basketbal: ERA Nymburk - Casademont Zaragoza

   13:15 14:55
   14:55

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:55

   Fotbal: Racing Strasbourg - Paris Saint - Germain

   19:00

   World Match Racing Tour - Bermuda Gold Cup

   19:30

   NHL News

   19:45

   Studio NHL

 • Nova Sport 2

  • Granada CF - Manchester United FC

   12:40 14:25
   14:25

   Ligue 1 Preview (32)

   14:50

   Bellator 256: Bader vs. Machida II

   16:50

   Championship League Pool Highlights 2021

   17:55

   Ragby: Wales - Irsko

   19:55

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

Celý program