biatlonová kráska

Karanténa Gabriely Koukalové: Včera zdravila z auta, dnes ukázala prso

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Koukalová
Téma:

Koronavirová pandemie omezuje běžný život všech lidí. A kvůli omezeným možnostem si Gabriela Koukalová našla více času na aktivitu na sociálních sítích. Ve čtvrtek svým příspěvkem prostě jen pozdravila své fanoušky z auta, v pátek se pochlubila svůdnou fotkou, kde ukázala prso.

V následujících týdnech se konečně budou postupně uvolňovat všemožná omezení, která česká vláda zavedla, aby předešla nekontrolovatelnému šíření koronaviru. Omezené možnosti dávají lidem více volného času, který bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová využívá k větší aktivitě na sociálních sítích.


"Čau, dneska tady nemám nic spešl, prostě jsem si jenom řekla, že vás normálně pozdravím. Popřeju vám fajn den. Doufám, že se máte hezky všichni a posílám pusinky," pozdravila své fanoušky na sociálních sítích.


Žádný hlubší význam příspěvek neměl, Gabriela jen chtěla pozdravit své fanoušky, ne všechny tím však potěšila. Objevila se totiž spousta komentářů, ve kterých lidé Koukalové vyčítají, že se při řízení stoprocentně nesoustředí, čímž ohrožuje zdraví své i ostatních.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Normln zdravm

Pspvek sdlen Gabriela Koukalova (@gabrielakoukalova),Naproti tomu pátečním příspěvkem potěšila mnoho svých příznivců, především mužů. Při focení v lese předvedla svůdný pohled a poodhalila rameno a ňadro.Někteří už mají Koukalové plné zuby, že sdílí "každou hloupost", jiní jsou nadšení, ze zvýšené aktivity své favoritky na sociálních sítích. Ať už si o ní myslíte co chce, ona zůstane svá.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Washington Capitals - Buffalo Sabres

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

 • Nova Sport 2

  • NBA Triple (4)

   10:45 11:00
   11:00

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

Celý program