fotbal ostuda na slovácku

Kanga s Čivičem dostanou pokuty! A nejvyšší částku, tvrdí vedení

Guelor Kanga
Zdroj: Profimedia
Téma:

Reakce na prohraný zápas na Slovácku a dvě červené karty na sebe nenechaly dlouho čekat. Fotbalisté Sparty Guélor Kanga a Eldar Čivič dostanou od vedení letenského velkoklubu pokuty a prý to bude ta nejvyšší možná částka, jakou stanovuje klubový řád.

"Přestože si myslíme, že vyloučení Kangy bylo docela přísné, padnou v případě obou červených karet podle interního řádu našeho klubu pokuty v maximální možné výši," řekl deníku Sport Čupr po utkání, ve kterém Sparta sice vedla 1:0 po gólu Pulkraba, ale totálně nezvládla závěr a nakonec o body přišla.
 


 

Za bezbrankového stavu totiž Kanga neproměnil penaltu a ten samý hráč pak byl ve druhém poločase za úder loktem vyloučen. Další červenou pak viděl i Čivič po jehož zákroku se pískal pokutový kop pro domácí a ti se pak ujali vedení. Letenští přesto mohli i v devíti vyrovnat, ale Ristič pokutový kop nedal.

 

Sparta prohrála čtvrté z posledních pěti utkání venku a na druhou Plzeň ztrácí osm bodů a na první Slavii devět, celek z Edenu má ale ještě dnešní zápas v Opavě k dobru.

 

Podle Čupra navzdory špatným výsledkům není v ohrožení pozice trenéra a sportovního ředitele Zdeňka Ščasného. Uvedl také, že Sparta musí v zimní přestávce posílit, protože na některých postech není odpovídající konkurence. Týmu dal rovněž za úkol vyhrát dva zbývající podzimní zápasy.

Související témata:
mm TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jorge Lorenzo - Válečník

   01:05 02:30
   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program