Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 12. 2018
fotbal ostuda na slovácku

Kanga s Čivičem dostanou pokuty! A nejvyšší částku, tvrdí vedení

Guelor Kanga
Zdroj: Profimedia

Reakce na prohraný zápas na Slovácku a dvě červené karty na sebe nenechaly dlouho čekat. Fotbalisté Sparty Guélor Kanga a Eldar Čivič dostanou od vedení letenského velkoklubu pokuty a prý to bude ta nejvyšší možná částka, jakou stanovuje klubový řád.

"Přestože si myslíme, že vyloučení Kangy bylo docela přísné, padnou v případě obou červených karet podle interního řádu našeho klubu pokuty v maximální možné výši," řekl deníku Sport Čupr po utkání, ve kterém Sparta sice vedla 1:0 po gólu Pulkraba, ale totálně nezvládla závěr a nakonec o body přišla.
 


 

Za bezbrankového stavu totiž Kanga neproměnil penaltu a ten samý hráč pak byl ve druhém poločase za úder loktem vyloučen. Další červenou pak viděl i Čivič po jehož zákroku se pískal pokutový kop pro domácí a ti se pak ujali vedení. Letenští přesto mohli i v devíti vyrovnat, ale Ristič pokutový kop nedal.

 

Sparta prohrála čtvrté z posledních pěti utkání venku a na druhou Plzeň ztrácí osm bodů a na první Slavii devět, celek z Edenu má ale ještě dnešní zápas v Opavě k dobru.

 

Podle Čupra navzdory špatným výsledkům není v ohrožení pozice trenéra a sportovního ředitele Zdeňka Ščasného. Uvedl také, že Sparta musí v zimní přestávce posílit, protože na některých postech není odpovídající konkurence. Týmu dal rovněž za úkol vyhrát dva zbývající podzimní zápasy.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:10 12:35

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   12:35

   Off-road Maraton (1)

   13:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   15:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:00

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   13:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   17:00

   Teleshop

   17:15

   Magazín NBA Action (29)

   17:40

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

Celý Program