Tak se na to musí!

Kámen, nůžky, hokejka! Fanoušek dal hráči nečekanou výzvu a vyhrál

Gabriel Landeskog si zahrál s fanouškem! Výzvu prohrál a přišel o hokejku
Zdroj: Twitter NHL

Fandové v NHL jsou známí svými transparenty, které tisknou k mantinelům s nejrůznějšími vzkazy. Občas se objeví i žádost o nějakou relikvii. Jednu takovou přidal příznivec Colorada, který k ní připojil vtipnou výzvu. O hokejku si s prvotřídní hvězdou zahrál klasickou hru.

Kdo by neznal jedno z nejpopulárnějších rozpočítávadel. „Kámen, nůžky, papír.“ Raz, dva, tři a je rozhodnuto. Touto zábavnou hrou oživil zápas Colorada s Buffalem jeden z hokejových nadšenců.

 

Školou povinný chlapec stál u plexiskla s tabulkou, na kterou napsal výzvu. „Landeskogu! Kámen, nůžky, papír o hokejku?“ Sedmadvacetiletý švédský obránce pozvání k netradičnímu souboji přijal. Začala tak hra o hůl dvojnásobného světového šampiona.

Landeskog zaťal pěst, stejně jako jeho protivník, a po obligátním zahoupání rukou vystřelil ukazováček a prostředníček. Jeho nůžky ale otupil kámen mladého „soupeře“, jehož výraz absolutního nadšení vypověděl vše.

 

Kapitánovi Avalanche nezbilo nic jiného, než přes plexisklo předat předmět, který před pár vteřinami prohrál. Kromě tohoto hřejivého momentu se mohl radovat z vysoké výhry Colorada, kterou podpořil nahrávkou.

Fanoušci v NHL a tabulky za mantinelem jsou fenomén. Svými vzkazy podporují, baví, ale někdy se objeví i netradiční poselství. Jedno takové dostal před osmi roky teprve dvacetiletý Tyler Seguin.

 

Dvě fanynky pobavily transparentem odkazující na střední školu a chvilku, kterou si s děvčaty užil. Podle toho, jak se bývalý hráč Bostonu a aktuálně tahoun Dallasu zazubil, se na radovánky s těmito dívkami pamatoval.

rwa TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   11:05 12:50
   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

   13:35

   Český motorsport 2021 (1)

   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   11:00 13:00
   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

Celý program