Kam se hrabe Poborský! V MLS viděli diváci fantastický dloubáček

Dloubáček v MLS
Zdroj: TV Nova

To je geniální kopací technika! V zámořské MLS viděli fanoušci naprosto dokonalý dloubáček. Na svědomí ho má Alejandro Puzuelo z Toronta.

Píše se rok 1966 a čeští fotbalisté bojují o postup do semifinále mistrovství Evropy s Portugalskem. Běží 53. minuta a Karel Poborský z hranice velkého vápna dloubáčkem přehazuje brankáře Vítora Baíu. Tímto zakončením se zapsal do fotbalové historie.

Kam se ale legenda českého fotbalu hrabe na Alejandra Puzuela. Ten v zápase Toronta a New Yorku předvedl geniální kopací techniku a milimetrovou přesnost a ukázal, že zámořská soutěž stojí za pozornost.

V 78. minutě dostal míč na velké vápno, zasekl, podíval se na pozici brankáře a levačkou jen tak ledabyle kopnul do balónu. Ten přelítl gólmana Johnsona a zapadla na vzdálenější tyč. Šikovnost svého spoluhráče nechápali ani hráči Toronta. A není se čemu divit. Takové góly se jen tak nevidí.

To byl Puzuelův druhý gól v zápase. První vstřelil z penalty a jak jinak, než napodobením Antonína Panenky.

Další zápas MLS mezi San Jose Earthquakes a Los Angeles FC můžete sledovat už dnes ve 20:50 na Nova Sport 1.