Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 8. 2018
fotbal sparťanská opora

Kadlec se do hry jen tak nevrátí. Zranění je vážnější, než vypadalo!

Václav Kadlec
Zdroj: Profimedia

Fotbalista pražské Sparty Václav Kadlec se na trávník jen tak nevrátí. Záložníkovi se špatně hojí operované koleno a musí odjet na šest týdnů do Německa, kde bude rehabilitovat pod dohledem specialistů.

Šestadvacetiletý Kadlec podstoupil na konci minulé sezony operaci, protože si v utkání proti Jihlavě poradnil levé koleno. Vše vypadalo dobře a postupně se připravoval na návrat.

Dokonce s týmem před sezonou absolvoval i soustředění v Rakousku a těšil se na nový ligový ročník. "Už je to dobré, trénuju s týmem. Ještě pár dní a myslím, že bych mohl být připravený na zápas,“ prohlašoval tehdy Kadlec sparťanským fanouškům

 

Jenže pak mu koleno oteklo a s návratem musel počkat. Nyní talentovaný špílmachr musí odjet do Německa, kde si ho vezmnou do péče specialisté. "V pondělí odjíždím na šest týdnů na rehabilitaci do Německa a budu doufat, že během té doby mě tam dají do kupy,“ vysvětluje útočník.

Kadlec si tak na svou premiéru v sezóně 2018/2019 ještě počká. „Je to ubíjející. Když se to před třemi měsíci stalo, vypadalo to, že to bude na šest týdnů. Nemělo to být nic vážného. Teď už jsem mimo třináctý týden a dalších šest mě ještě čeká,“ shrnuje své pocity Václav Kadlec.

mm TN.cz