Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.12. 2016 16:42
Zásnuby Hokejový trenér

Necelý rok od smrti manželky: Růžička požádal partnerku o ruku

Vladimír Růžička a přítelkyně Marie
Zdroj: facebook

Láska jako řemen a asi ten nejhezčí dárek, co mohla dostat. Osmadvacetiletá Marie, přítelkyně o 25 let staršího hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, byla u stromečku požádána o ruku. Pohledná brunetka nemohla odmítnout a své "Ano" řekla hned.

Byl to pro Růžičku náročný rok. Kvůli kauze se sponzorským darem, který si nechal, chodil letos po soudech a nakonec musel zaplatit pokutu ve výši 400 000 korun, jinak by šel do vězení. Do toho se s ním rozhádal kvůli pochybné přítelkyni Marii syn Vladimír mladší, kterému otec nepřišel ani na svatbu.

 Jenže vztah Vladimíra Růžičky a Marie dál trvá a u vánočního stromku požádal trenér chomutovských Pirátů údajně bývalou striptérku o ruku. Od sebe je dělí pětadvacet let. Společně žijí v moderním domku nedaleko Chomutova a září úsměvy.

 

A tohle Marie od Vladimíra dostala pod stromeček. K tomu puget nádherných květin:

Prstýnek pro přítelkyni Vladimíra Růžičky
Zdroj: facebook

 

Růžička před Marií poklekl a ta mu rychle řekla své ano! Otázka je, jak se s tím vypořádá trenérovo okolí i jeho syn. Bývalá manželka Vladimíra Růžičky, Eva Růžičková, podlehla po dlouhém boji rakovině v únoru letošního roku, bylo jí 53.

 

 

 

Zhruba dva měsíce od úmrtí Evy vyšlo na povrch, že má Vladimír Růžička vztah právě s Marií, kterou během letošních Vánoc požádal o ruku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Milenka hokejové legendy Růžičky: Skrývala nepěkné tajemství. VIDEO

Vladimír Růžička v slzách: Zemřela mu milovaná manželka!

lju TN.cz