Juventus se v lize vrátil na vítěznou vlnu, pomohl i gól Ronalda

Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 22. 6. 2020

Fotbalisté Juventusu zažili vítězný návrat na ligové trávníky. V utkání 27. kola Serie A totiž porazili Bolognu 2:0. Mezi střelce se zapsal i portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo.

Juventus vstoupil po koronavirové pauze do semifinále italského poháru, tam sice uhrál bezgólovou remízu, ale i ta mu stačila na následné finále.

Jenže ze zisku italského poháru se nakonec radovala Neapol, která Ronalda a spol. porazila v penaltách.

Stará dáma si tak částečně spravila chuť v Serii A, kde konečně vstřelila gól ze hry. O branku se zapříčinil, kdo jiný než Cristiano Ronaldo, který proměnil ve 23. minutě penaltu.

Vedení Juventusu pak do konce poločasu navýšil ještě Paulo Dybala. Ve druhé půli pak italský tým držel svoje vedení a nic nezměnilo ani vyloučení Danila v 91. minutě, který dostal druhou žlutou kartu v zápase.

V dalších zápasech pak bodovala i Brescia, za kterou v základní sestavě nastoupil, jak Jaromír Zmrhal, tak Aleš Matějů. Nicméně i přes získaný bod z Fiorentinou je Brescia v tabulce Serie A nadále poslední.

• NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

09:05 11:00